Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják sokan a MyAudio...

Miért szidják sokan a MyAudio márkát?

Figyelt kérdés
Az Origon volt cikk róla, hogy egy magyar cég, ami hazánkban az Applet és a Samsungot is lenyomta a tabletek piacán, sőt, még egy bemutatótermük is van Budapesten. Nem kéne inkább büszkének lenni erre a magyar sikerre?

2013. júl. 31. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge es megbízhatatlan márka.
2013. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miben gyenge pontosan és miért megbízhatatlan? Van hazai supportjuk is, mint bármilyen más nagy cégnek.
2013. júl. 31. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, mennyire megbízható, de én biztos hogy nem vennék. Én Apple párti vagyok, szinte minden elektronikai eszközöm Apple, így tudnak egymással kommunikálni. És imádom a prémium termékeket, ezért veszem ezt. Ezzel szemben a myaudio számomra gagyi. Olyan, mint mondjuk autók terén a Suzuki. Én elhiszem, hogy megbízható, sehol nem hagy ott, olcsó, de nem prémium. Van akinek pont úgy felel meg, de nekem pl nem.

És szerintem egyébként nagy hülyeség hasonlítgatni a Samsungot és az Applet a myaudioval szemben. Sosem lesznek egy szinten.

2013. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jólvan már újgazdag gyerek senkit se érdekelnek a hülye Apple cuccaid.
2013. aug. 1. 15:25
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
LoL, irigy kis nyomi. :)
2013. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert egy kontár munka, s ez nem a melósokon múlik. Az embereknek nincs pénzük, az adók iszonyatosan magasak, mégis az elvárás az, hogy olcsó legyen. Ilyen egyszerű, ami olcsó, az olyan is. Míg Kína trükközésekkel megoldja, hogy olcsón gyárt elfogadhatót, addig itt olcsón, csak hulladékot lehet.

Miért rossz? Nem tudom, talán kérdezd azokat, akiknek már bérlete van a szervizbe. Vannak olyanok, akik egyszerűen félredobják, mert már ők röstellik ötödszörre is visszavinni a szervizbe. Hitvány összeszerelés, az olcsóbbakban borzalmas kijelzők, instabil szoftver s hardver. Mit mondjak még? Ez remélem kielégítő válasz volt a miértre. Mit gondoltál, hogy egy k.jó márka, csak azért szidja mindenki, mert ragadós a hülyeség???

Nem kell rá büszkének lenni, mert amit ontanak magukból az ártól függetlenül a feljebb felsorolt bajokkal küszködik, erre miért legyen büszke az ember. Sok más cég van az országban, akikre büszkék lehetünk. Azért mert piros-fehér -zöld az eke, még ne szántsanak hátunkon! A tabletek piacán azért nyomta le a két legnagyobbat (nálunk), mert olcsó, s a totál laikus megveszi a tescoban mert úgy néz ki mint a többi, miben lenne más, s használhatatlant csak nem adnak el, nem igaz??? Hát nem!!! Kedves kérdező, a sz-rt is eladják itt s Kínában, a kettő között az a különbség, hogy Kínában az ár arányban van az értékkel.

2013. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszát, korrekt, és meggyőző. Ezek szerint nem csoda, hogy ilyen olcsón adják a cuccost a Tescoban és társaiban. Néhány ismerősöm villog a frissen vásárolt olcsó tabletjével, de néhányuknak a szervizben többet van a készülékük, mint a kezükben. Igaz, ha jól tudom azok nek MyAudio tabletek voltak.


"LoL, irigy kis nyomi. :)"

Nem irigy vagyok rá, de ha valaki egy MyAudioval kapcsolatos kérdés alá is csak a saját Apple termékeiről tud írni, amik a kutyát se érdekelnek, akkor az hülye. Másrészt nem tartom hasznos válasznak se, de a tiedet végképp nem. Én se untatlak téged azzal, hogy milyen autóm és öltönyöm van, mivel nem ide tartozik.

2013. aug. 1. 20:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, valszeg DPS, az a másik "gyilkos".

Almásokkal nem kell foglalkozni, ők kísérleti alanyok, elvitték őket, átkötötték náluk a drótokat, majd visszahozták őket. Egy részük ilyen, azt hiszik, hogy ott kezdődik valami s ott is fejeződik be, ill. mind azt hiszik, csak nem mind ad neki hangot, valaki elvan magában, tudja, hogy amit használ az jó, s nincs ilyen küldetéstudata, hogy terjessze azt, ami neki bevált, mert tudja, hogy nincs abból semmi haszna, s nem kell ilyesmi miatt fáradozni. Nem tudom, hogy miért kaptad ezt a jól átgondolt reagálást, gyakorlatilag stílusban megegyező volt a te hozzászólásod az almásével, Ő is lekezelő volt, te is, így korrekt.


Tényleg nem tudom, hogy mit csinálnak a myAudio-nál, miként lehet minden egyes tabletet így elcseszni, s tényleg gyártanak nem éppen olcsó tableteket is, mégis egytől-egyig hasonló hibákkal küszködik, mintha nem is tanulnának a saját hibájukból, egyetlen egy tablet sikerült jól nekik (természetesen az akkori elvárásokhoz mérten), s már megint elfelejtettem a típusát, egy 800-as széria volt asszem, vagy a 808 vagy a 816, de nem a qcr, arról olvastam egészen elképesztő történeteket is.

2013. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az Apple-t te hoztad a fel a kérdésben te szerencsétlen! Akkor meg mit nyagajogsz, hogyha valaki leírja, hogy ő Apple cuccokat használ és azok jobbak, mint a fos MyAudio.

Az meg, hogy lenyomta mégis honnan a fenéből szedted? Miben nyomta le? Több fost adtak el? És akkor mi van? Nem minden a mennyiség, sőt. Látszik is, hogy mennyire szęr.

2013. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a cikket. Azok is kínai fosok, ráadásul a legalja. És még van pofája azt itt eladni, aztán meg kb sz€rik a garanciára.

Ez egy szimplán tisztességtelen kereskedő aki az olcsó gagyit adja el. Igaz vannak olyan hülyék akik meg meg is veszik.

2013. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!