Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telenornál veszek telefon...

Ha a telenornál veszek telefont akkor az 30-as lesz?

Figyelt kérdés
tudom hülye kérdés :DD csak nem vagyok otthon ezekbee a dolgokba.. és a 30-ast úgy értem h a telefonszám úgy fog-e kezdődni hogy: 0630...?

2013. júl. 31. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, az 20-as lesz. 30 t-mobile. 70 a vodafone. meg van még tesco mobile is, talán 21-es? Azt nem tudom.
2013. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A telefon az nem lesz semmilyen. Ha új sim kártyát kapsz az meg 20-as lesz, nem 30-as, mert a 30 az a Telekomé.

Ha meg van egy 30-as számod, akkor a számhordozás keretein belül átviheted a Telenorhoz és akkor marad a 30-as számod, de már Telenor lesz a szolgáltatód.

2013. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De a telefon is csak 20-as simet fog elfogadni. Tehát az is 20-as lesz.
2013. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyakori Válaszoló válasza:
Húszas és szolgáltató függő lesz.
2013. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha új előfizetést veszel 20-as számod lesz a Telenornál és olyan készülék ami csak Telenoros simet fogad el.

Ha régi meglévő számodat viszed át és úgy veszel új előfizetést akkor maradhat a régi előhívód is de a ki és bejövő hívások a Telenor rendszere szerint lesz számlázva és szintén Telenor függő a készülék.

2013. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszii mondenkineek!! :))
2013. aug. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!