Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Iphone 5?...

Iphone 4S vagy Iphone 5? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem ár arányban olcsóbb a 4S de az 5 sem olyan vészes.
2013. júl. 31. 20:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%

Sosem vennék Apple terméket. Családomban többeknek van, de a felvágáson kívül egyik készülék sem tud többet, mint az enyém (samsung)

+ engem nagyon zavar az apple gyártási-eladási technikája, a gyárakban levő rabszolgaság, és a kétszinűsége (a pénzemért még gyűjti is és rólam a cuccot, és nem biztosítja a titkosságát, ld. cloud)

2013. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%

1. válaszoló, ha hülye vagy akkor szenvedj csak...

Kérdező: nekem iphone 4S-em van de használtam 5-öt is! Ha most vennék iphone-t akkor az 5öt vennék a nagyobb képernyő miatt!

Aki meg androidot vesz az meg is érdemli, 1,5 éves az iphone-om de 1szer nem fagyott le, egy androidos fosról mikor mondhatod el ezt...

2013. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%

2. + 1

1. Jó hulye vagy ha azt hiszed hogy a Szarszung nem gyűjt rolad adatoakt.

2013. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért cserélem le a telefonomat Apple termékre mert 1 éves Android (új gyártású telefonról van szó!!!) 1 év után olyanokat csinál hogy borzalom pl: lefagy, elsötétül a képernyő, más képet ad be mint amit fotóztam pl egy régebbit :D nagyon rossz.. az Apple termékeket az fikázza aki irigy mert csak olyan emberektől hallottam rossz véleményt akinek életében nem volt Iphone-ja .. és ezek az emberek utána mégis Iphone-t vettek.. :)
2013. júl. 31. 21:37
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt Iphone-om és azt mondom hogy soha többet!

Én nem tudok irigy lenni egy Iphone tulajra sem, tapasztalataim alapján az összes Iphone tulaj valamilyen módon felvágott vele, hogy milyen csilli-villi telefonja van... Bár a tepsi Samsungosok is ugyanezt csinálják. Mindenki arra vág fel, amije épp van. Sajnos volt mindkettő, Samsung is, Iphone is, de soha többet belőlük!

Kérdésre: egyértelmű, hogy az 5 a jobb...

2013. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

de mi volt vele a gond 5. ? én 3 éve használok iPhone-t soha semmi gond nem volt vele , max 1x a három év alatt , amit egy restore megoldott (30 perc , egyedül meg lehet pofonegyszerűen csinálni)

És am ezzel a telóval tényleg nem lesz semmi gond, max amíg megszokod az iTunes-t (ezt szokták az emberek felhozni , de csak azért nehéz kezelni ,mivel a Windows a megszokott MO-n ,de nem lehetetlen megszokni)

2013. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
58%

nekem iphone5-öm van es nagyon jó telefon :) ajánlom

mindenkinek :)

2013. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Újdonsült Android hater vagyok ( >:D ) ugyanis megvettem egy több mint százezer forintos telót, és egy használhatatlan szarkupac. (Hívást nem lehet fogadni, mert befagy, nevetséges)


Ha ennyi pénzem lenne, és mindenképpen iPhonera akarnám költeni, akkor az ötöt venném.

2013. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

szerintem egy androidos telefont és egy apple-t ne hasonlitsunk össze :)

amugy első kommentelő : te ritka hülye vagy !!

2013. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az 5 alig jobb a 4s-nél.De miután nem 4s-ről váltasz ezért az 5-t válaszd.
2013. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!