Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van a pounak?

Mi értelme van a pounak?

Figyelt kérdés
De most komolyan mi jó abban hogy egy lekerekített csúcsú 3szöget izélgetnek?

2013. júl. 31. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Mi értelme van ennek a kérdésnek!?
2013. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Az ég világon semmi értelme nincs.Gyerekeknek biztos érdekes meg minden csak az a baj hogy nem csak ők "játszák".
2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pou egy elbüvölő aranyos kis játék. Ha kutya lenne, nem érné ennyi kritika. Csak hogy az emberek ostobák. 50 millió letöltés ember! Te lehülyezel 50 millió embert, csak te vagy helikopter? A pout nem csak etetni kell. Látszik, hogy még nem voltál vele egy napot sem, de már minősíted. Nincs 2 egyforma pou! Tudsz olyan játékot mondani, ahol mindenkinek egyedi valamije van? Logikai és ügyességi játékok vannak benne. Persze! Gondolom, hogy a véres zombis játéknak több értelme van. :D A pou 2 hetente frissül. Tudsz mondani még egy olyan appot, ami ennyiszer megújul!? Gondoltam. Továbbá likeokat is lehet gyűjteni benne. Ennek is annyi értelme van, mint a Facebooknak. Több millióan használják. Remélem kielégítő választ kaptál kedves kérdező.
2013. aug. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést a stílusért. Csak már unom hogy a buta emberek irigyek a játék sikerére.
2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem irigylem mert leszarom a sikerét csak nem értem
2013. aug. 25. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Még most sem?
2013. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem akarok én sikeres lenni
2013. aug. 25. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért azt érted, hogy mi értelme van leinni magát az embernek minden hétvégén? Eláruljam? Semmi, mégis megteszik nagyon sokan.

Egyszerűen szórakozásból. Ahogy már írták neked lehet, hogy a zombigyilkolós játékok jelentik a szórakozást másnak meg a pou.

Nem tudom ezen mit nem lehet érteni, de valamiért biztos, hogy zavar téged különben nem tetted volna fel a kérdést. Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de van egy tippem, hogy még gyerek vagy. Fejben biztos, hogy éretlen vagy.

2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. Ment a zöld pont.
2013. aug. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!