Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több mint fél millányi telefon...

Több mint fél millányi telefon beleesett a medencébe. Ilyenkor mit lehet tenni/lépni?

Figyelt kérdés
Haverokkal strandolni voltunk, telefonok az asztalon. Két 13-14 év körüli kislány kergetőzött (csak ketten voltak a medencénél, szülők nélkül), az egyik a nedves deszkákon megcsúszott, neki az asztalnak, asztal a medencébe. A medencébe 7 telefon bele. Az én vízálló tokban levő Samsungom, és haver Xperia Z-je élte túl a "mutatványt", 3 iPhone, egy HTC és még egy Samsung odaveszett. Biztosítás egyedül az Xperia-n volt, de annak semmi baja nem lett. Most mit csináljunk? A szülők szerintem ennyit nem bírnak kifizetni.

2013. aug. 1. 00:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, a kislányok meg leszarva, csak a telefon a fontos... Remélem egy forintot nem kaptok!
2013. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
32%
bakker. hat majd reszletekben kifizetik.
2013. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kedves prédikátor!

Én raktam be a kocsiba a kiscsajt, és vittem be a Siófoki ügyeletre, fejsérülés, és csonttörés gyanújával. Akkorát koppant, hogy a hangját rossz volt hallani.:( Hála istennek semmi baja nem lett egy felhorzsolt karon és egy puklin kívül!!! Egy személy, főleg egy gyermek épsége ezerszer többet ér mint akármennyi tárgyé. Kb. 400 volt a vérnyomásom miközben a röntgenre vártunk. A szülőket csak később sikerült elérni, mert a telefonjuk ki volt kapcsolva, és dolgoztak. Addig én vittem el őket kajálni és a mi hotelszobánkban tévéztek meg neteztek.

2013. aug. 1. 00:25
 4/25 anonim ***** válasza:

#1: feltételezem nem lett semmi bajuk, mivel nem tűnik egy extrém balesetnek (no meg említésre sem került a sorsuk). De azért demagógkodjunk!:D


Kérdező: ez bizony pech, balesetek vannak. Próbáljatok meg egyezkedni a szülőkkel.

2013. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lesz. Amelyikből ki lehetett szedni az akkut, abból kiszedtük, és kb. 2 kilónyi rizs van rajtuk.. Imádkozzunk.:S
2013. aug. 1. 00:26
 6/25 A kérdező kommentje:
Persze, baleset volt, nem szándékosan történt. Szerencse hogy nem sérült meg egyik lányka sem.:) De azért kicsit bosszantók az anyagiak.
2013. aug. 1. 00:31
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Hãt pedig fizessék ki,ės neveljék meg a kölkeiket.
2013. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom hogy véletlen volt, nem szándékosan tették. Mondjuk kicsit több eszük lehetett volna, hogy nem strandon kergetőznek.
2013. aug. 1. 00:33
 9/25 anonim válasza:
82%
Vagy nektek, hogy nem a medence mellé rakjátok a telefonokat! Ezek gyerekek, mit csináljanak a strandon?
2013. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
Hát figyelj. Én a szülőkkel egyezkednék... Ha kicsit gerincesek akkor hajlandóak kifizetni ha nem hát nem.... Esetleg azt próbáld meg hogy hajszárítózd a rízst. Mondjuk az a baj hogy gondolom klóros volt a víz.. Ez elősegíti a nyák ill egyéb érintkezők oxidációját. De ha szerencséd van megússzák....
2013. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!