Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3310 biztonsági kód/hard...

Nokia 3310 biztonsági kód/hard reset?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Nokia 3310-es telefont, elindítottam és kéri a biztonsági kódod. Az előző tulaj nem tudja, és amit kigeneráltattam IMEI szám alapján nem működik. Ha kiveszem a SIM kártyát akkor be tudok ütni kódokat. Próbáltam a hard reset kódját (*#7370#) de nem működik, holott a *#06# igen. Azt szeretném kérdezni, hogy vagy a hard reset-re vagy a biztonsági kódra tud valaki megoldást?

2013. aug. 1. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:
12345
2013. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a számot én is tudom, de nem működik vele.
2013. aug. 2. 12:24
 3/3 Czekmeiszter Máté válasza:

hali.

hogy kinyithasd ahhoz kell ez az oldal: [link]

na ahova az imei numbert kéri üsd be a sorozatszámot (*#06# ugye)és utána csináld meg az ilyen tesztelős hülyeséget majd mikor kiadja a kódot (pirossal van kijelölve) akkor azt üsd be a telefonba a biztonsági kódhoz és elvileg belép a telefonba.

nekem is volt ilyen problémám és ez a megoldása. ;)

2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!