Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi mobilokat pénzért leadni?

Régi mobilokat pénzért leadni?

Figyelt kérdés
Hello, van itthon kb 7-8 régi, nem használt mobiltelefon, (van 10éves és van 3éves körüli is). Van olyan hely, ahol ezeket leadva adnának érte némi jutalmat is( aksit meg némi nemesfém is van bennük, így bármilyen ócskák, van bennük érték)

2013. aug. 1. 16:42
 1/3 Papp Márkus válasza:
Múltkor a Budapesti déli pályaudvaron állítólag még van egy ilyen bolt de nem tudom hogy nyitva van-e még
2013. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mobil szolgáltatóknál szoktak lenni ilyen akciók hogy a régit beszámítják és olcsóbban kapsz újat. Ha működnek esetleg bizományiba leadhatod és kaphatsz értük valamennyit. A régebbi sima nyomó gombos telefonokat az idősebbek veszik még mert nincsenek kibékülve az érintőssel, nagyapámnak mondjuk bejönnek azok a telefonok, de a nagymamám nem tud vele mit kezdeni. Meg sok olyan 40-50 év körüliek is vannak akik utálják az érintős telefonokat. Ők ilyen helyen szoktak venni, főleg ha nem is volt használva akkor adhatnak érte valamennyit.

Nekem is volt 3 olyan telefonom amit kéz alól vettem még régebben nagyon kevés pénzért és majdnem a 3 szorosát visszakaptam amikor leadtam egy ilyen helyen. Igaz hogy az 3 éve volt már, de akkor jól jött az a pénz és nem kellett itthonra annyi telefon.

2013. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kis mobilosboltok beveszik, pl a moszkván, délinél, az más kérdés, hogy mennyiért.
2013. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!