Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek? Hogy döntsem el?...

Szerintetek? Hogy döntsem el? (lent)

Figyelt kérdés

Nahát a legmegfelelőbbnek tartom ezeket a telókat:

Samsung galaxy S advance/S3 mini.

Sony xperia J.

Nokia Lumia 620.

Ha tudtok jobbat még ajánljatok légyszi, de véleményeket kérnék. Amúgy az electro marketban vásárolnám.



2013. aug. 1. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha Android, akkor S3 mini, vagy advance. Ha wp, akkor valami wp8-as készüléket keress. Úgy döntsd el, hogy mindkettőre 4.2-4.3 lesz az utolsó rendszer frissítés valószínűleg. Az S3 mini-re talán valamivel hamarabb. Nyomogasd meg, és döntsd el, hogy melyik a szimpatikusabb.
2013. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél:) és az xperiához mit szólnátok? én imádom a zenét és arra nagyon jó előre vannak telepítve az ilyen zenés programok:) és kedves kommentelő a windows phone-ra gondoltál pl. a 8-ra?
2013. aug. 1. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia J-t inkább hanyagold. Amúgy meg az Xperia P van 1 szinten az S3 minivel, talán az S3 mini annyiból jobb, hogy bővíthető.
2013. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha sony akkor inkább P az olyan szinten is van mint az s3 mini. Windows telefont meg ne vegyél szerintem mert manapság mindenki androidos készüléket vásáról de te döntesz :)
2013. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a tanácsot akkor s3 vagy advance vagy xperia p.
2013. aug. 2. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem advance van,barátnőmnek xperia P..amikor én vettem nem tudtam ez 2mellett dönteni,de utána advancet választottam és nekem jobban bejön..próbáltam mind2őt ;)
2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S3 mini sokkal drágabb az S Advancehoz (ilyenem van) képest, mint amennyivel többet tud(+256MB ram), így nem éri meg. Szerintem Advance jó mindenre, jó választás lehet
2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!