Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy 25. 000Ft-ért...

Motorola Defy 25. 000Ft-ért megéri? (Kérem csak hozzáértők válaszoljanak) (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék a segítségeteket kérni, mert ajánlatot kaptam 25.000Ft-ért elvinni egy Motorola Defy-t. A kérdés konkrétan az lenne, hogy ez jó telefon, ugye? Ill. az eladó személy azt mondta nekem, hogy Az OP rendszere: jelly bean, ill cyanogen mod 9. Na már most ez engedélyezi a proci túlpörgését 1000GHz-re. (Amúgy alapból 800MHz-es) Ezzel lehet így gond, vagy szerintetek így is megéri? Esetleg vissza tudom rá tenni a Gyári Android rendszert? Vagy minek rakjam vissza, hiszen ez jobb? Nem tudom, a válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 2. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A CM9 nem Jelly Bean, hanem ICS (4.0.x). CM10-10.1-gyel van Jelly Bean rá (10->4.1, 10.1->4.2.2 a legfrissebb, de ez erősen beta). Semmi probléma nincs az 1GHz működéssel, közel 1 éve van nekem CM9/10/10.1, ebből még nem adódott probléma. CM10-től kezdve a szoftver teljesen Defy+-os, ezt is írja magáról és MB526-nak ismeri fel a számítógép is.

Bármikor vissza lehet tenni a gyárit, abból 2.3.6 van, nem is lesz frissebb. Ez a 4.2.2 lényegesen gyorsabb, mint a gyári 2.3.6, de van benne hiba, nekem pl beszélgetés közben néha kvartyog egyet a telefon, kb 2 mp-es digitális katyvaszt hallani csak.


Amúgy jó kis telefon. De a strapát nem bírja annyira. Karcálló, meg elvileg vízálló, bár utóbbit sosem próbáltam. Viszont zsebben hordva kocsikulcs mellett 0 karc van, párszor leesett betonra is, se karc, se törés. Az enyém 2.5 éves. Néha hajlamos kicsit belassulni, ilyenkor kilövöm a fölösleget Task killerrel, utána jobb. Mai telefonok közt nem számít már olyan nagyon jónak, nem tudom, hogy megér-e 25000Ft-ot. Maximum ha tényleg nagyon karcmentes, és még jó az akksija (wifi+3G kikapcsolva, így sok telefonálás mellett kibírja reggel 6-tól este 10-ig az enyém - ez elég rossz).

Kb ennyit tudok mondani róla tapasztalatból. Hogy ezekután megéri-e neked, azt döntsd el. Őszintén szólva én gyűjtenék még egy újabbra.

2013. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kettő telefonon gondolkoztam. Én valójában a fizikai billentyűs telefonokat szeretem, de úgy gondoltam átállok, mint a analóg a digitálisra. Sony Ericsson Live With Walkman, vagy e között vacillálok. Szinte majdnem egy árban vannak. Nagyon új telefont nem szeretnék venni, mert nem akarok rá sokat költeni, jelenleg egy Nokia C3 van nálam, ezért is szeretném lecserélni ennél komolyabbra, de mégsem csúcstechnológiára. Szeretem ezt a telefont, mert elég jól bírja nálam a strapát, ez egy fontos szempont nálam.
2013. aug. 2. 10:22
 3/3 A kérdező kommentje:
És köszönöm a felvilágosítást, még meggondolom.
2013. aug. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!