Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800. Vélemények?...

Nokia Lumia 800. Vélemények? Segítségek? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Jelenleg Android-os telefonom van, de le szeretném cserélni egy WP-ra.

Viszont olvastam, hogy van 1-2 "hibája", ami nem a megszokott.

Pl, hogy lehet rá programot/zenét tenni? Elvileg van rajta valami Zune program, de ha mondjuk én netről töltök PC-re xy formátumban egy programot, akkor azt rá tudom másolni a telefonra, és futni fog rajta rendesen? Androidon így csináltam.

Videót, képet, zenét hogy lehet rámásolni PC-ről? Megint kell hozzá a Zune program, vagy csak simán "bedugok USB-t és szimplán átmásolod a telefonon az adott mappába" és kész is van?

A market-jének a neve "Xbox Live". Innen INGYEN lehet letölni a játékokat, vagy fizetni kell érte? Miért van benne a nevében, hogy Live?

Esetleg MINDENT le lehet tölteni INGYEN ?

Tényleg nem lehet Bluetooth-on küldeni semmit sem másoknak ?


2013. aug. 2. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Operációs rendszer :Mango (Windows Phone 7,5)


Ez elmond mindent hogy Nokiát nem szabad venni!

2013. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Először a kérdésekre a válaszok:

a Zune-on keresztül tudsz átmásolni zenéket a telefonra, de nem kell hozzá programfejlesztőnek lenni, egyszerű program.

A piactéren vannak ingyenes és fizetős játékok/ programok is. Mindegyiknél elég feltűnően ki van írva az ára, tehát csapdába nem esel + ha vásárolni akarsz akkor megkérdezi, hogy honnan emelj el pénzt.

Alapesetben nem lehet küldeni másoknak Bluetoothon keresztül szinte semmit sem, de van rá valami ingyenes program, ami ezt megoldja.


Tapasztalatok, majdnem fél év után:

- Ha megtanulod kezelni a menüt, akkor nagyon egyszerű és átlátható.

- A kamerája egész jó képeket csinál, mondjuk fél év alatt nekem tönkrement, ami miatt garanciálisan cserélték.

- Szoktak panaszkodni arra, hogy kevés az akksi, de 1 napot azért ez is kibír.

2013. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elmond mindent, hogy Nokiát nem szabad venni?Gyökér...


920, 820, 720, 620 és társai WP8-al?Smafu, vagy nem ismered?


Kérdező:


Szvsz a 800-at felejtsd el, vegyél helyette egy olcsóbb árkategos WP8-asat, ha ezzel az OS-el szeretnél telót.

2013. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyökér... és kezdö az aki bármilyen windowsba is megbízik!
2013. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!