Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonnak, szerintet...

Első okostelefonnak, szerintetek a Nokia Lumia 520 és az LG Optimus L5 II közül melyiket érdemes? Samsungot sem vetem el. Android vagy windows lenne jobb? Szóval teljesen bizonytalan vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Még a Sonykat sem vettem el, de ezek közül csak a E és J van a lehetőségek között.
2013. aug. 2. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én a Nokiát választanám. Androidra több minden van, de Windows Phone-ra is van elég rendesen alkalmazás. A Nokia mellet az szól, hogy az tuti, nem fog akadni meg belassulni, ellenben nem bővítheted míg a többit igen. A Windows Phone-oknak az akksijuk is jelentősen többet bír az androidnál.
2013. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Nokia , a fő ok a hosszabb támogatás , ezekre az androidokra gyorsan lejár a támogatás , nagyjából csak ma felső kategóriás , vastag árú telefonoknak van jó támogatása , a Windowsnál pedig mindegyiknek ugyan annyi , vagyis 2016 első negyedévében fog lejárni , ami kicsit több mint 2 évet jelent . A WIndows phonet annyira nem lehet testre szabni , az igaz , de ez miatt stabil , Lehet kirakni a kezdő felületre képsorozatokat , és zenéket , közvetlen tudsz letölteni videőkat a youtube ról , és ingyen térképet is kapsz , amihez nem kell internet .

Szerintem Nokia .

2013. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
amúgy lehet bővíteni a memóriáját de NFC nincs benne(láttam ahol azt írják hogy van benne)!!!
2013. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!