Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 11 éves gyerekem vidékre fog...

11 éves gyerekem vidékre fog iskolába járni. Milyen telefont ajánlanátok neki? Esetleg valamelyik szolgáltatónál tudtok olyan családi csomagról ahol ilyet ajánlanak jó áron?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a lényeg, hogy tudjon telefonálni, sms-t küldeni és elérhető legyen rajta. Szeretnék (ha megéri) olyan családi csomagot választani, ahol a szülők és a gyerek egymás között minimális előfizetési díj ellenében meghatározott időt tudnak beszélni. Nem szeretnék hű de drága, hiper-szuper készüléket, de azért használható legyen. Köszönöm a segítséget előre is.

2013. aug. 5. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Te melyik szolgáltatónál vagy?
2013. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem erre a célra megfelel a Samsung s5610es készüléke. Telenornál kapható kártyásan kb 20ezer.De a DFjuicénél (26 alatt lehet venni náluk telefont) is egész jó készülékek vannak. A Telenornál van nagyon jó családi csomag is. 1000 ft s 1000percet beszélhet azokkal akik benne vannak a "családban". De ha a szülőknek van előfizetése akkor lehet hogy ők hüség szerződése meghosszavbbítása mellett tudnak új készüléket venni sokkal olcsobban. De a Telenornál van mini családi csomag is. Ez 390 ft és 100 percet tud beszélni.


T-mobilnál is van ilyen családi csomag de ott csak 100 perc erejéig... Családbarát vagy vmi ilyesmi a neve...


Vodánál nem tudom mi van.

Esetleg a legolcsóbb megoldás: biztos van régi telefonotok és abba vesztek egy feltöltőkártsás sim kártyát kb 2-3ezerért.(Vodánál pl ingyen adnak ha neten rendelsz egyet..)

Annál a szolgáltatónál kellene elgondolkodni ahol ti(szülők) vagytok..

2013. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nos, én se szolgáltatót, se csomagot nem tudok ajánlani, de készüléket igen. Mindenképp egy belépő szintű okostelefont javasolnék. Személy szerint a Sony Xperia Tipo nevűt tudom ajánlani. Lehet rá tenni olyan zárat, ami jelszóval levédi az alkalmazásokat, így nem fog tudni hozzáférni ahhoz, amihez nem szeretnéd. (Mondjuk mobilinternet) Azért is javaslom az érintős telefont, mert ez a jövő, és ha már tud vigyázni a dolgaira, ezzel elkezdheti megtanulni a használatát. Ezen felül lehet rá kapni szilikon tokot, ami megvédi az esések nagy részétől. Amit mindenképp kerülj, az a Samsung Galaxy Mini, Mini 2, és az Ace. Ezeket mindig próbálják rásózni a hozzá nem értő vevőkre.
2013. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Motorola Defy

Használtam kapsz egy huszasért. Víz, por, ütésálló. Nekem ilyen van és ütöm-vágom amikor valamit nem szeretne csinálni :D Játszani is tud rajta a kicsi, nagyon sok játékot lehet rá telepíteni, zenét is hallgathat rajta, amit akar.

2013. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] Az én unokáimnak, a kisebbeknek egyszerű nyomógombos telefonjuk van. A lényeg, hogy elérhetőek legyenek és ők is elérhessék a családot.
2013. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget! Nagyon hasznos tanácsokat adtatok.
2013. aug. 7. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!