Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy védő műanyag...

Ha veszek egy védő műanyag vagy hasonló tokot egy Sony Xperia S-re, akkor jobban fog melegedni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy bent a házban ha játszok vele, olyan 40-41fokig megy fel. Kint a szabadban nem használtam túl sokat, de ott olyan 45-46fok volt (nyáron) a max. Ezeknél lehet magasabb, ha egy műanyag tok van rajta?

2013. aug. 5. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, de ki fogja bírni.
2013. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a gyors választ! Amúgy esetleg nem tudod, hogy így hány fokig biztonságos a telefon? Tehát hogy addig még nem megy tönkre meg semmi? Próbáltam utána nézegetni, de nem találtam olyan oldalt, ahol leírták volna.
2013. aug. 5. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de bele van programozva, ha eléri azt a hőfokot, kiírja, hogy túl meleg, és nem engedi használni magát, amíg le nem hűl.
2013. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60°C-nál nekem azonnal kikapcsol. Amúgy magasabb lesz a hőfok, ha tokozol.
2013. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor egyáltalán nem kell aggódnom, ha esetleg nyáron kint használom a telefont és 46fokos lesz. Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 5. 23:18
 6/8 anonim válasza:

Szia ! :)

Nekem is Sonny Xperia S-em van , én régen néztem róla egy videót hogy ha 40 fok felé megy akkor elsárgul a képernyő, meg állítólag ez a széria hibája. Nekem valamelyik nap felment 44 fokra akkor nagyon megijedtem, de szerencsére nem lett semmi baja :)

Nekem van hozzá több tokom is van szilikon , és van ilyen műanyag szerűséges is, nekem attól nem melegszik fel jobban a telefon, én inkább azért vettem hozzá h védje :)

18,5/L

2013. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sárgulás az első szériás S-ek hibája volt. Gariban egyébként javítják.
2013. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A sárgulásról pedig én is hallottam, de amikor én vettem a telefont, akkor ez a probléma már nem volt jelen(2013 áprilisa). Ezért ettől nem is tartok.
2013. aug. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!