Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon fizetett alkalmazást...

Telefonon fizetett alkalmazást vissza lehet vonni?

Figyelt kérdés
véletlen belementem egy alkalmazás letöltésébe és nem láttam hogy fizetős, és kaptam az smst hogy köszönjük a vásárlást. Most mit tegyek? vissza lehet valahogy vonni?

2013. aug. 7. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a szabályzatot ahonnan az alkalmazást vásároltad. Oda le lesz írva hogy lehet törölni az alkalmazásokat.
2013. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a pénzt már levették, írtam egy emailt nekik. van esély rá hogy visszakapom?
2013. aug. 7. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már levették akkor nincs esély rá. De ettől függetlenül lehet próbálkozni hátha visszaadják.. De nem hiszem-
2013. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert most kértem egy egyenleg lekérdezést, és ott még nem volt hogy levették, szóval nem értem, mert smsben pedig azt írták hogy fizettem x összeget az alkalmazásért
2013. aug. 7. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!