Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon nincs magyar...

A telefonomon nincs magyar T-Mobile hálózat, csak osztrák! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
rengeteg dolgot végigpróbáltam már, kikapcs, újrakeresés, manuális keresés, de semmi. Egyszerűen nincs rajta magyar hálózat! Egyik napról a másikra történt.

#telefon #T-Mobile #hálózat #Nokia Lumia 620 #magyar hálózat #Magyar T-mobile #T-mobile HU #T-mobile A
2013. aug. 7. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért legalább az osztrák határ mellett laksz? Elképzelhető, hogy lopott a telefon, vagy számlatartozásod van?
2013. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lopott a telefon....-.-' határhoz közel lakom Soproni vagyok, de nem ezzel van a gond, másoknak van a házba magyar, csak nekem nem hozza be.. de eddig nekem is jó volt.. csak most ebbe a pár napba csinálja.
2013. aug. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!