Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban akad, meg gyakran...

Valóban akad, meg gyakran lefagy, estleg újraindul a Nokia Lumia 620?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 620as lumiát, viszont félek, hogy a fent említettek megkeserítenék a dolgot. Nem szeretnék rá hű de sok meg menő játékot, mindössze telefonálnék, sms-eznék, fotókat/videókat készítenék, zenét hallgatnék, neteznék, meg a GPS-t használnám.

Sokat olvastam róla, általában 10/2 embernek volt hasonló problémája.

Mit gondoltok?



2013. aug. 7. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
wtf? az milyen lumia 620 lehetett? WP-s telóknak egyáltalán nem szokásuk fagyogatni meg ilyesmi. az inkább az Androidnál jellemző (pláne alsó és középkategóriában)
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így van...wp nem akad semmiképp. igaz nekem 820-am van, de ahogy fentebb írják, sokkal stabilabb és emellett kevésbé hardvercentrikus rendszer.
2013. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 FannaL ***** válasza:
620-am van. Igaz, csak 3 hónapja van meg, de eddig csak 1x fagyott le és akkor is csak amikor másodjára kapcsoltam be.(Vagy 2 órám át azt írta ki, hogy Windows Phone.) Az autós dolog nagyon tetszik, simán megy. Folyamatosan jönnek a frissítések.
2013. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 meszike91 ***** válasza:

Nekem pár Hetente újraindul magától, de nem vészes akadozni meg soha sem szokott.

Ezt is vele írtam.

2013. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 haba válasza:
Időnként újraindul, talán a térképes alkalmazások használata során.
2013. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem l620-am van, nálam sajnos elég gyakran kilép az alkalmazásból, nem olyan gyakran de hetente 1-szer lefagy, és néha akadozik. Jó mondjuk én elég sok alkalmazást telepítettem rá, meg lehet hogy túlterheltem néha azért indult újra, de nem ezt vártam volna egy windows phone-tól.
2013. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sajnos nekem is fagyott már le néha, ilyenkor azt veszem észre hogy pl. telefonálnék és se kép se hang. Próbálom kikapcsolni de nem lehet, így ilyenkor kiveszem az aksit és csak úgy kapcsol be újra. 6 hónapja van meg ez kb. 3x fordult elő, de lehet azért mert soha nem kapcsolom ki és nem is indítom újra. 1x indult újra épp wifiről neteztem és nem volt túl erős a jel és egyszer csak fogta és újra indult. Ismét rácsatlakoztam és ugyan ezt csináltam így inkább hagytam, úgyis gyenge volt és lassu a wifi.
2013. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barney96 ***** válasza:
Az újraindulás az úgy tudom hogy nem a rendszer hibája, hanem a snapdragon s4 play procié, ami ha túlmelegszik akkor restart (csak hallottam, nem jártam utána) akadozni nekem akkor szokott ha zenét hallgatok közben és akkor is inkább mikrolaggok, és fagyni még nem fagyott úgy igazán, csak néha megakadt 4-5 mp-re
2013. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dehogynem akad:)) konkrétan a WP 8.1- es Nokia-mon a Skype használhatatlan, pont most indítottam újra a telefonom miatta de küldeni se hajlandó üzenetet csak tölt. Nagyon idegesítő, hogy közbe a Skype Microsoft- os de mindegy.. a Viber- nél is nagyon komoly fagyások vannak de volt hogy egyáltalán nem is szinkronizált (mivel PC-n is használom) de a Skype is ugyan ez. De volt már hogy magától is újraindult nem egyszer.. Vagy olyan, hogy YouTube- on indítok egy videót és újraindul. De rengeteg apróbb fagyások is vannak. Vagy az is mi, hogy nincs normális Office közbe iPhone ra már kiadták Ingyen a teljes Office-t. Meg eleve a WP Store is Nagyon hiányos. Régen volt iPhone 4- em semmi baja nem volt aztán gondoltam szétnézek más platformokon. iPhone után vettem egy HTC One- t de az is akadozik (igaz nem nagyon durva fagyások de 180- ért vettem meg mikor vettem az volt a legerősebb szóval...) most meg ez. Megveszem majd az iPhone 6S- et és ennyi, nem érdekel ki mennyire tartja sznob telefonnak egyszerűen az az egyetlen rendszer ami atom stabilan működik ez a windows is csak néphülyítés...
2015. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tavaly szeptember vége óta lumia 735, de egyszer sem lassult, vagy fagyott. Az egyik legjobb telefon, ár/érték arányba, bátran ajánlom. Igaz egy kicsit érteni kell a rendszerhez.
2015. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!