Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, aki ért a külföldről...

Valaki, aki ért a külföldről való hazatelefonálásba segítene? Többi lent. SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

Most van egy ismerősünk Seattle-ben, Washington-ban. Hogyan tudna hazatelefonálni ide Magyarországra? Milyen előhívószámokat kell beütni, s kell e még valami elé. Én telenoros vagyok. Pl. ezt a számot ő Seattle-ből hogyan tudná meghívni: 06-20/123-4567

Elég sürgős lenne. Aki tudja légyszíves írja már le. És ne linket küldjetek. Aki nem tudja, hülyeséget ne írjon, és ne magyarázzatok, hogy ott a google meg ilyesmi. Előre is köszönöm.



2013. aug. 7. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:

011 + 36 + XX / ??? - ????

így működne szerintetek?

0113620 és a telefonszámom

2013. aug. 7. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De a telenornak van ingyenesen hívható ügyfélszolgálatja, ott pontos választ kapsz. S ha esetleg van net odakinn, meg neked, akkor pl skype. Ingyenes! Ha megtehetitek jobban jöttök ki. Amikor meg nem gépközelbe vagytok maradna a tel.
2013. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nagymamám nővére szeretné felhívni, csak ő nem tudja, hogy kell külföldről. Eddig mindig mamám hívta, de nagyon drága volt mert órákat képesek beszélgetni. Most ezért akarja biztosra megtudni, így felhívja s bemondja a számot, majd a tesója pedig visszahívja. Már 80 év körül van a nővére, s nem hiszem, hogy lenne számítógépe, az én nagymamámnak sincsen. Tudom, hogy skype jó volna, csak hát a kor...
2013. aug. 7. 14:36
 4/6 SzilKa ***** válasza:

0036 körzetszám és telefonszám


Például 0036701234567


Bárhonnan a világból így kell magyar telszámot hívni.

2013. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh még valaki, légyszíves írjatok még változatokat, ki mit tud.
2013. aug. 7. 20:18
 6/6 SzilKa ***** válasza:

Nincsenek változatok, 0036-tal tud telefonálni... Vagy mobilról a két db nulla helyettesíthető +-szal is, +36...

Ha nem hiszed, hívd fel bármelyik telefonszolgáltató ügyfélszolgálatát.

2013. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!