Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A google fiókomból átszinkroni...

A google fiókomból átszinkronizált képeket, hogyan tudom kitörölni?

Figyelt kérdés
Van egy galaxy note II-m és mikor megadtam a google fiókom nem tudom már nem emlékszekm,hogy kért ilyent,hogy átszinkronizálja-e de a lényeg,hogy vagy 5 képet átszinkronizált mind külön albumba és nagyon idegesítő mert nem tudom sehol kitörölni ha kijelölöm akkor csak megosztás funkció van ha nem jelölöm ki nincs törlés opció,ha csak simán belemegyek az albumba és menü gomb semmi törlés funkció és ha kint vagyok az albumoknál és bejelölök egy saját albumot akkor fent megjelenik a törlés ikon és tudnám is törölni de ha bejelölöm a google által szinkronizált albumot akkor azonnal eltűnik a törlés ikon és szintén csak megosztás.Hogy az ördögbe lehet ezeket eltávolítani akkor,hogyha a google fiókomot leválasztom?

2013. aug. 7. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez valójában Picasa.

[link]

2013. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Vigyázz, ha törlöd! Az összes google képet törli. Én is Megcsináltam a Note 2-ön. Egy csúnya ikon lett helyette. Igaz. Eldughatod a galéria megjelenítési beállításainál.
2013. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem baj az ha mindent töröl a googleből nincs semmi fontos a googlen ha elvesznek gépen azt sem bánom
2013. aug. 7. 15:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Töröltem a fiókot majd vissza törlés előtt kikapcsoltam a szinkront de újra visszakapcsolja ha újra hozzáadom szóval letöröltem a képeket a googleről.Majd aztán hálaIstennek nem szinkronizált de ki is kapcsoltam a szinkront.Nagyon idegesített már...
2013. aug. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!