Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legjobb angol-magyar...

Mi a legjobb angol-magyar szótár androidra?

Figyelt kérdés
angol magyar, magyar angol kéne.

2013. aug. 7. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Angol szótár
2013. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
google fordító
2013. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A Google fordító nem mindig pontos

Ez a jó!Nézze meg a következőt: "Angol szótár" - [link]

2013. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A SlovoEd. Az akadémia kiadó készítette hozzá az adatbázist. Teljesen megegyezik az Országh László féle szótárral. Az a legjobb több nyelvtanár szerint is.
2013. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük! 6540 Ftért. :) XD
2013. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szó nem volt arról, hogy ingyenes kell neki.

Köszönjük, hogy nem voltál képes értelmezni a kérdést. Ahogy a free sms-t is ugye??? Azóta is csak fogom a fejem.

2013. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kérdést és próbáld meg értelmezni is!

A legjobb angol-magyar szótárt keresi. A legjobbak meg nem ingyenesek. Ha ezt a kikötést odaírta volna, akkor nyilván nem javaslom a SlovoEd-et.

2013. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Van egy természetes emberi logika, amiből lehet következtetni arra, hogy az emberek többségének nincsen dombornyomott Mastercardodja és sok a szegény ember, aki 100%, hogy nem fog kiadni pénzt egy felsőfokú szintű szótárra. Ami az smst illeti, szintén felhivnám a figyelmet a logikus gondolkodásra. Ha valami úgy hirdeti magát, hogy minden free, akkor abból következik hogy 99%, hogy az sms is free. Én fogom a fejem.
2013. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igen, valóban nem említettem, hogy ingyenes kell. Utánanéztem ennek a slovoed-nek.

Amit google[pont]play-en találtam, 6751 Ft-ért, az nem tudom hány mb, de a képeken látni, hogy "deluxe" verzió van feltüntetve rajta.

Le is töltöttem a hungarian-english deluxe-ot. még nem próbáltam ki, (árából ítélve szerintem nagyon beválik) és remélem lehet benne nyelvet változtatni.


Köszi a segítséget! :)))

2013. aug. 8. 09:04
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csúnyán benézted. Nem lehet! Minek neked egy ilyen komoly szótár? Felsőfokú nyelv vizsgára készülsz?
2013. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!