Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Májusban kaptam egy Samsung...

Májusban kaptam egy Samsung Galaxy Note II. -t mostanába elkezdett így percenként lefagyni, nem kell újraindítani mert egy pár mp múlva továbbmegy. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ejha! Lefagy? Az én Note 2 is májusi? Nehezen tudom elképzelni hogy 2 giga RAM és 4 magos processzor fagyjon. :O Milyen applikációk vannak rajta? Mikor szokott fagyni?
2013. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat! A Note 2 májusi!
2013. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy ügyet csinálni belőle.Ha zavaró nagyon akkor csinálj egy teljes visszaállítást.
2013. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy 140000 Forintos csúcs készüléknél nem kell nagy ügyet csinálni!? Normális vagy, ember!?
2013. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert ha azt csinálsz belöle akkor jobb lesz?Na látod.Cselekedni kell nem pedig óbégatni hogy jajj lefagyott...Különben egy sima ki és bekapcsolás is megoldhatja a dolgot.
2013. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Megoldani! Percenként nem fogod ki és bekapcsolni a telefonod. Olvasd el a kérdést! Percenként lefagy. Amúgy köszi az ötletet. Van egy gyanúm, hogy a kérdező soha nem kapcsolja ki a telefonját minimum fél órára. Ez lehet a baj! Amúgy meg nem normális dolog, hogy egy ilyen készülék fagyjon.
2013. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szoktam ki meg bekapcsolni már próbáltam én is de nem mükszik... hát magán a telón 4 db játék van meg egy csomó kép memória kártya nincs benne. lehet az lenne a baja h eléggé tele van?
2013. aug. 8. 22:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ki és bekapcsolni kell, hanem "aludni" hagyni pár éjszakára. Tapasztaltam, hogy szeretnek aludni a mai okostelefonok. Tudom, hülyeségnek hangzik, rendkivülinek. Úgy ahogy rendkivüli eset az is, hogy fagy a Note 2. Mennyi szabad hely van? Mikor szokott fagyni leginkább? Játék vagy netezés közben?
2013. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mindenközben fagy 2 giga hely van még ( nincs benne memória kártya :/ ) és a play áruházat nem nyitja meg :S :(
2013. aug. 11. 21:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A fagyást egy chip okozza. Utána olvastam. Nem tudom, hogy frissítetted e a telefonodat mostanában? Ha nem frissítsd! Ha wifiről nem megy, akkor Kiessel a PC-ről! Ez az utolsó lehetőséged. Ha így sem sikerül, marad a garanciális javítás.
2013. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!