Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ezt megoldani...

Isaac42 kérdése:

Hogy lehet ezt megoldani android 4. 0.4-ben?

Figyelt kérdés

ZTE Blade III-as telefonomon az androidban szeretnék android 2.1-es lockscreen-t (kép-->link). Kerestem már googleban, de nem igazán találtam olyan appot,a mivel meg lehetne csinálni. A telefonom nem rootolt, és egyenlőre nem is szeretném azzá tenni, ha esetleg valaki csak olyan megoldást tudna, ami rootolást igényel. Apex Launchert használok, így ha valaki tudd hozzá valamit, ami segít a kérdésben, akkor az is jó.

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!



2013. aug. 8. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2013. aug. 8. 15:48
 2/4 anonim válasza:

Sehogy.

Ehhez 2.0-ás op rendszer kell.

2013. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van...néztem pár lock screen cserélőt, de ott is jobban megnézve az eredeti turbózott változatai.
2013. aug. 8. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
rootold a telod de ahoz tenyleg 2.0 as opr kell fen van a neten hogy hogy kel rootolni a youtubeon talalsz egy csomo hasznos videot enis talaltam mondjuk ha nem muszaj ne rootold mert van hatranya nem csak elonye
2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!