Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-on meghalt...

Molier kérdése:

Samsung galaxy s3-on meghalt a Google play, akinek tortent már hasonlo hogyan oldotta meg/ mit tudok tenni? -konkretum lent

Figyelt kérdés

A lényeg h egy samsung galaxy s3 mondhatjuk még csúcskészülékemmel a következő probléma áll fent : amikor megnyitnám a gyári google playt semmi se történik, villan egyet a kép majd kb 2sec fagyás után ezt az üzenetet kapom: a google.aps. valami leállt. Előfordul h ezt még floodolja kb 1-2percig ezáltal a telefon addig használhatatlan a lagg miatt.letörölni nem lehet a google playt mer gyári, futattam virus irtot , szabaditottam fel ramot és helyet is a telon de semmi se segit. A hiba kb 4-5napja áll fent azota nemtudom a fontosabb appjaimat se frissiteni amik pl kellenének melohoz is.. tudna esetleg valaki segiteni h mi lenne a megoldás, vagy mit kéne még megprobálnom? Előre is koszi a válaszokat.

Ui; ez az elso gyakori kerdeses kerdesem igy remelem minden infot leirtam

Üdv: M



2013. aug. 8. 23:56
 1/8 kilroy ***** válasza:
Csak tipp, próbáld meg a gyorsítótárat törölni (Beállítások-Alkalmazások-Összes alk. -Google play).
2013. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyári vissza állítás?
2013. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De előtte ments le mindent a telórol!
2013. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrétan h milyen baj lehet de google és youtube a barátod, biztos volt még másnak is ilyen problémája és van megoldás. Megpróbálhatod: bezárod ha fut háttérben, beállítások-play store-leállítás ésezután törlöd az összes mentett adatot, gyorsítótárat, elôzményt... Mindent és újraindítod.
2013. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első válasz meg fogja oldani. Ha esetleg talán mégse, keress utána, hogy honnan tudod letölteni a legfrissebb Google Play APK-t, és telepitsd a telefonra (vagy keress egy recovery-ből flashelhető zipet)
2013. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenek elött koszi a hasznos kommenteket , megprobáltam a gyorsitotárat üriteni+kényszerített leállitást is csináltam majd ujra inditottam.-mikor ujraindult a telo ez az üzenet várt :a gooogle.aps.apk leállt ismét 2 flood de most no lagg, ha elakarom inditani a google playt ismét egy villanás de már no hibaüzenet, de ugyanugy nemtörténik semmi...olyan mintha bekapcsolásnál hiányozna egy fájl a googleből és már el se indulna egyáltalán
2013. aug. 9. 00:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondta, megpróbálhatod ujratelepíteni a play-t. Keress utána: "Google Play Store APK galaxy s3".
2013. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kell a galaxy S3 a keresés végére, mivel az összes készülékre egy APK file kerül kiadásra. Másrészről pedig com.android.vending-1.apk néven keresd google-n
2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!