Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone minden adat tőrlése?

Iphone minden adat tőrlése?

Figyelt kérdés
Vettem egy Használt iphonet és vissza akartam állitani az eredeti beállitást de már 1 órája végzett a csik és most csak az alma logót irja ki

2013. aug. 9. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
restore. biztos jailbreak-elve volt, és úgy tilos telefonról gyári visszaállítást csinálni...
2013. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell csinálni?
2013. aug. 9. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
rádugod a gépre, iTunes elindít, megnyomod egyszerre a home és a power gombot, ezzel DFU módba kerül a készülék, ezt iTunes ki is írja, hogy talált egy visszaállítandó készüléket(nem tudom pontosan mit ír, valami ilyesmit). és akkor rá kell menni arra, hogy visszaállítás. ezután végigvárod és annyi. viszont számolj vele, hogy lehet nem fog jó lenni(normális ember eladás előtt visszaállítja a telefont, csak akkor hagyja úgy, ha pl kell a jailbreak, mondjuk mert szoftveresen van függetlenítve). Szóval ha függetlenként vetted, akkor elképzelhető, hogy nem is az, hanem valami külföldi függő, így restore után aktiválni sem tudod, csak az eredeti szolgáltató sim kártyájával. na de először legyen meg a restore, utánna kiderül.
2013. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyart nem találtam. DFU módban tudod helyreállítani.


[link]

2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja igen, az kimaradt az elejéből, ha még mindig alma van, előtte nyomd addig a power gombot, ameddig ki nem kapcsol, és utánna power+home gomb.
2013. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző tulaj törölte az iCloudbó a telefont? Mert ha használta az iCloudot és nem törölte a telefont ott, akkor az még okozhat problémát.
2013. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!