Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad 2-n hogy lehet megosztani...

Ipad 2-n hogy lehet megosztani a mobilnetet?

Figyelt kérdés
Van egy ipad 2-m es azon igy meg nem lehet belapcsolni a szemelyes hozzaferesi pontot... Viszon multkor talaltam egy oldalt ahol leirtak hogy lehet. Azota se talalom azt az oldalt:/ de nem is annyira ertettem:D esetleg valaki tud segiteni?:)

2013. aug. 10. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet bekapcsolni,ha van sim kártya benne és aktiv mobilinternet kapcsolata is van .. Akkor viszont mennie kell
2013. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem azonnal vettem hozza 16G as netet:) be is van lapcsolva... Az esdigi osszes iphonomba be tudtam kapcsolni, de az ipadon nem:/
2013. aug. 10. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor passz..talán az ipad2-ben tiltva van ? Nekem mini van, ott a funkció a beállitások főmenűjében : Személyes hozzáférési pont . És simán engedi is kapcsolni.
2013. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!