Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lelassult a telefonom 2-3...

Lelassult a telefonom 2-3 napja, miért?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U, Android 4.0.4 van rajta és 2-3 napja nagyon lassú, redszeresen újrainditom meg minden. Valamikor csak 15mb ram van szabadon.

2013. aug. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak 15mb szabad? Hát akkor azért! Minél több adat van egy telefonon, annál jobban meg van terhelve és így nagyon lassú! Akármekkora lehet egy telefon maximális tárhelye, azt éppen ezért közel sem ajánlott teljesen kihasználni.
2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs sok minden rajta, sőt alig van valami rajta. És kb. fél nap után lelassul az újrainditástól számitva. És ezt 2-3 napja csinálja.
2013. aug. 11. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 - RAM-ról volt szó, nem tárhelyről.

Nálam kb ugyanez a helyzet, Xperia U, ICS, folyamatosan felzabálja az (elvileg) 512MB (gyakorlatilag meg max 400) RAM-ot. OS Monitor appot letöltöttem, ott mutaja, hogy mik futnak a háttérben. Ilyenek voltak, hogy Facebook (holott a feltelepítés óta egyszer sem indítottam el, és bejelentkezve se vagyok), Twitter (amihez még accountom sincs, nemhogy appom a telefonon...). Szóval érdekesen működik a rendszer...

Megoldást én se nagyon tudok, hacsak azt nem, hogy főzött ROM-ot rakok rá, de azzal meg ugye elvész a garancia. Bár így meg használhatatlan, szóval tökmindegy.

2013. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt, miután frissítettem a telefont. Nekem megoldást jelentett az, hogy letöröltem mindent a telefonról, és gyári visszaállítást csináltam. Próbáljátok meg, hátha
2013. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó, de havonta csináljunk reset-et? :D Mert én frissítés óta már kétszer megtettem.
2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!