Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az aTAB5 jó mobil? Megéri?

Az aTAB5 jó mobil? Megéri?

Figyelt kérdés

MTK6577


Az árához képest elég sokat tud. Viszont összezavarodtam, mert sokan azt írják, hogy erős az aksija, máshol meg azt, hogy nagyon gyenge. Egyik helyen azt írják, hogy gyors, máshol azt, h lassú. Sőt, azt is olvastam, hogy az egyik üzletbe mind az 5 vevő visszavitte a készüléket, valaki már 3x vitte javíttatni stb...


Most akkor mi a helyzet?



2013. aug. 11. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Még a legnagyobb márkáknál is szokott hibás darab lenni!


Annál lehet maximum lassú aki nem tudja használni!

2013. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 snack16 válasza:

Sok a hibás belőle úgy hallottam, De friss(használtan vettem, de nekem még nem volt) Atab5 tulajként, meg vagyok vele elégedve. Az akut ha feltöltöd 100%-ra és lerakod(3g bekapcsolva) és reggel feloldod ugyanúgy 100%. Ha elkezded használni már 99%. A wifi eszi, de így sem lehet panaszom. 2 napot simán kibír ha nem wifizel vele sokat és nem órákat játszol. Az enyémhez 2 aksi van szóval ha nem lennék töltő közelében.

Szerintem az árát megérte a 2. generáció, a 3.-ról csak azt tudom hogy már csak 1 akkumulátor van hozzá és tok sincs, amit nem tudok hol lehet szerezni. (talán galaxy note hoz gyártott jó lehet rá)

2maagos tehát viszonylag gyors, és ha nem extrém felhasználó vagy, jó szolgálatot fog tenni:)

2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!