Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S függetlenítés? Kéne...

IPhone 4S függetlenítés? Kéne egy kis segítség.

Figyelt kérdés
Angol vodafone függő a telefon, és elvileg gyárilag függetleníteni csak az eredeti szolgáltatón keresztül tudom a telefont. Viszont nem találom a honlapon, hogy interneten keresztül hogyan tudom, mennyibe kerül vagy akármi... Valaki, aki már csinált ilyet elmagyarázná hogyan kell?
2013. aug. 11. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
interneten nem tudod, csak személyesen, ha te vagy az eredeti tulajdonosa.
2013. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha te vagy az eredeti tulaj akkor olcsóbb. ha nem akkor kicsit drágább. mindkettőt tudom intézni,ha nem jutsz előre.
2013. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi az hogy interneten nem tudom?... Én több embertől is azt hallottam hogy meg lehet csinálni.

De amúgy most ezt komolyan gondolják, hogy ki kell utazni Angliába ahhoz hogy függetleníteni tudjanak egy rohadt telefont?

Olyan fejlett a mai technológia meg stb, és akkor egy függetlenítést nem tudnak IMEI alapján megcsinálni a neten keresztül?

2013. aug. 11. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:
nem feltételezik, hogy nem angliában laksz. persze lehet csak én nem tudok róla, itthoni szolgáltatóknál biztos, hogy a hivatalos függetlenítést csak személyesen lehet kérni. azt tudom, hogy amikor megvan, akkor csinálni kell egy restore-t itthon, és onnantól lesz nyitva. csak azért, mert én kértem sajátomra. :) külföldi szolgáltatósnál is szerintem így lehet.
2013. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, itthon tudom hogy személyesen lehet, voltam is bent Vodafonenál és érdeklődtem, ők mondták, hogy eredeti szolgáltatón keresztül tudom függetleníteni.. Írtam az angol vodafone honlapjára, hogy mi a problémám, ők meg azt reagálták, hogy az eredeti tulajdonossal kéne beszélni, mert csak ő tudja kérvényezni a függetlenítést, de ezt nem értem.. Milyen eredeti tulajdonost? Elvileg újonnan lett véve a telefon..:/ Már nem tudom mit kezdjek vele..
2013. aug. 12. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, ezt én sem értem, miért jó. ha ellopják, és le szeretnéd tiltatni, azt is csak így tudod. egyszer lopták el a telefonom, én voltam kb a 3. tulajdonosa, aztán akitől vettem azt hívtam, hogy nem-e tudja az elérhetőségét, akitől ő vette annak idején, és végül én csongrád megyéből vas megyébe küldözgettem a papírjait a telefonnak, hogy ott az eredeti tulajdonos letiltassa. mondjuk tegyük fel, ha van adás-vételi szerződés róla, nem tudom, hogy ilyen esetben érvényes lenne-e, hogy át van minden ruházva az új tulajdonosra. dehát ez megint egy más téma.
2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
továbbra is tartom az ajánlatom :) ha nem megy, szólj, megcsinálom :)
2013. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogy tudnád megcsinálni? Mert eddig kb 20 helyen próbálkoztam és mindenki azt mondta, hogy csak eredeti szolgáltatónál tudom vagy alaplapcsere, ami 30e..
2013. aug. 13. 00:26
 9/11 anonim ***** válasza:
en 15.000ft-ert megcsinalom hivatalosan ugy,hogy meg sem kell mozdulnod. nem szamit,hogy te vagy az eredeti tulaj (te vetted) vagy nem. nem kell kiadni a kezedbol a telot sem. te fogod otthon megcsinalni itunes-on keresztul kb 2 perc alatt. soha nem fog vissza zarni, barmikor frissitheto lesz, mivel hivatalosan fogom megcsinalni. utana adok egy linket ahol meg tudod nezni a,hogy az apple-nal,hogy van bejegyezve a telod. ha tetszik az 0tlet, akkor szolj
2013. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Örülnék nagyon, ha végre tudnám használni a telefont, de elárulnád hogy ezt hogyan is lehetne kivitelezni? Hogy csinálod?
2013. aug. 13. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!