Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Föképp internetezésre szeretném hasznàlni, fotôzàsra, játékra.olyat, ami vakuval is szép képet csinál.lehetõleg vmi.nagy kijelzöset.az xperia z megfelel ezeknek?
2013. aug. 11. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá? Nagyon sok telefon megfelel ezeknek!
2013. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rêszletre szeretnêm venni a t mobile-nàl.az xperia z-vel szemezek, az cakumpakk 10 ezer ft/ hó, két évea hüséggel.ennyi még belefér, de ez már a plafon.
2013. aug. 11. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó lehet az S4 és a HTC One is. Igaz fotózásra a WP-k a legjobbak, tehát arra a Lumia 925-t ajánlom.
2013. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) xperia z-ről mi a véleményed? beleszerettem a külsejébe, de rengeteg rosszat olvasok róla, ami visszatart:(
2013. aug. 11. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:
mi rosszat olvastàl róla a tft kijelzön kívül?
2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csinàl szép képet,kevés az üzemideje más okostelefonokhoz képest.
2013. aug. 11. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:

jók a képek.

az üzemidőt pedig nem lehet gyakorlatilag összehasonlítani...

ez még attól is függ, hogy ki miket telepít a play-ről. pl. fut-e a hátterben az adott app stb...

2013. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Galaxy S4 sztem jelenleg az ami a legjobban megéri.
2013. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!