Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek, ha...

Milyen telefont vennétek, ha bármilyet megvehetnétek?

Figyelt kérdés
Csak Android jöhet szóba, tablet kizárva. A követelményem a jó kamera, a stabil rendszer és a képernyő minél magasabb fokú élmény-átadása.

2013. aug. 11. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

nem igazán értek ezekhez az android..meg okostelefon dolgokhoz.én egy 1500 forintos gombos telefont vennék.nem azzal jövök, hogy telefonálásra kell használni a telefont(legalábbis nem csak), de ezt az 1500 forintos alcatelt jobban megnézték az osztályomban mint a több százeres áj ped vagy podokat...

14 per eff

2013. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha stabil rendszerre, és élmény-átadásra gondolsz (utóbbi mit jelent magyarul? Felhasználói élménynek vettem), akkor LG Nexus 4. Ez az "igazi" Android, egyenesen a Google-től, mindenféle gyártói módosítástól mentes, ezért kitűnően optimalizált, frissítéseket ez kapja meg először... Ennél csak rosszabb a többi szoftver minőség tekintetében. A kamerája viszont bár nem csapnivaló, de nem a legjobb.

Ha sötétben akarsz fotózni, akkor HTC One-t válaszd, viszont csak 4 MPixeles kamerája van, amely néha (pl ha ki akarsz vágni belőle valamit) kevés lehet. Előnye még az elsőrangú összeszerelési minőség, illetve a design, bár ez utóbbi szubjektív (ha már itt tartunk, Nexus 4 sem ronda, viszont ez szerintem szebb).

Ha nappali fotózásra gondoltál, akkor GS4 jól sikerült ebből a szempontból.

2013. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy én mit vennék: Nexus 4-et, nekem szoftver nagyon számít, a második meg HTC One lenne. (#2 voltam)
2013. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár nem dobják piacra de én attól valahogyan beszerezném a Motorolla Moto X-et.
2013. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-edik vagyok: *Európában nem dobják piacra
2013. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
S4 vagy legújabb nexus :D
2013. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Galaxy S4-et venném meg újra.Különben ez minden kritériumnak megfelel.
2013. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5


Európában még nem kapható, de majd itt is lesz.


Egyébként HTC One, Nexus 4 és Moto X között választanék. HTC One mellett szól a kijelző, a hangszóró, a külső, a hardver, ellene a szoftver. De Android esetében a szoftver a legkevesebb, amúgy is első dolgom az lenne, hogy dobok rá egy CyanogenMod 10.1-et, így szinte biztos, hogy azt választanám. Nexus 4 mellett szól, hogy Nexus, így ha nem akarok custom romokkal szenvedni akkor szofvtveres szempontból tökéletes. Illetve az ára is sokkal kedvezőbb. Ellene szól (illetve a HTC ellen is, csak elfelejtettem írni) a gyenge akkuidő. Moto X bár hardveresen a leggyengébb, nagyon jól van optimalizálva, és azért az sem gyenge. A kinézete nagyon bejön, még ha nem lehet majd itthon személyreszabni akkor is, a sima fekete is nagyon jól néz ki, az is tetszik, hogy bármikor csak annyit mondok, hogy "Ok Google Now" már figyel is, nem kell feloldani meg semmi. Ahogy jelzi az értesítéseket az is jó, majdnem stock Android, ha minden igaz az ára is egész kedvező lesz, stb. Az akkuideje meg nagyon jó, annak ellenére, hogy csak 2200 mAh-s aksi van benne, simán kibír egy napot. Ami nem tetszik benne az az AMOLED kijelző, de a notification-ös részét más kijelzővel nem lehetne energiatakarékosan megoldani.

2013. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! :)
2013. aug. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!