Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FELPONTOZÁS! Miért lép ki a...

FELPONTOZÁS! Miért lép ki a játékokbol az iphone-om?

Figyelt kérdés

Eddig azvolt,hogy elinditottam bármilyen játékot ami kompatibilis az iphone-mal(pl fruit ninja vagy fifa 13)és most meg amikor elinditom egyszerűen kilép belőlük,mi lehet a baj?

Iphone 3gs 6.1.3 jailbreak



2013. aug. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pont azért, mert jailbreakelted. :) Ugye alapból az iphone egy rakás sz*r, semmit sem lehet rajta csinálni 260 ezerért, cserébe k*va gördülékeny sosem akad meg. A jailbreakkel konkrétan feltöröd a rendszert, instabil lesz, bugos, akadni fog, lagolni. Ennyit az iOS-ről.


A jailbreaket szedd le a telefonról, nyomj egy gyári beállítások visszaállítását és javítsd a szoftvert (ha lehet ilyen iOS-en). Majd nézd meg, így is fogja-e csinálni ezt a hibát.

2013. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mégis igazam van és a jailbreak miatt lett rossz a telefonja. Butuska. :P
2013. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az elsőre, mert fogalma sincs az iOS-ről, nagyon nem ért hozzá és csak hülyeséget ír.


NEHOGY RESTORE-OLD!!!

Az Appstore-ból letöltött programok futnak?

2013. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Nemtudom,hogy te hol látsz manapság Iphone 3gs-t 260k-ért,de ha találsz,akkor légyszives küldjél linket

2.válaszoló:Nem rossz a telefon,főleg nem a jailbreak miatt,ráraktam egy 5.01-es ios-t azt is jailbreakoltam és minden jol működik

Amugy meg kell,hogy jailbreakoljam,mert Angol függő a telefon,és én magyar kártyával használom

3.válaszoló:Köszi,már minden működik

2013. aug. 14. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!