Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U telefonom van....

Sony Xperia U telefonom van. Mobil internet van rajta. Mivel a mobil net és a wifi együtt nem használhatók, ha a mobil net lefogy ill. korlátozzák a letöltési sebességet, hogyan tudom 'hatástalanítani', hogy wifivel tudjak telefonon tovább netezni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg minden mobilnet kikapcsol magától, ha wifit észlel.
2013. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xperia U-nál úgy tűnik nem.. :S
2013. aug. 11. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki! Ott keresd, ahol a wifi beállítások vannak.
2013. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt annyi van, hogy Wi-Fi bekapcsolása, Értesítés nyitott hálózatról, Automatikus beállítás (WPS), Wi-Fi hálózat hozzáadása. Speciálisba pedig, Wi-Fi elalvási beállítások, MAC-cím, IP-cím, Stat. IP-cím használata (ki van pipálva), IP-cím, Átjáró, Hálózati masz, meg a DNS-ek.
2013. aug. 12. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes egy telefonod van. Szó se róla!

Ezt találtam: [link]

2013. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ICS-en Beállítások -> Adathasználat


Illetve alapból van egy widget, ahol ki-be kapcsolgatható egy csomó minden, többek között a wifi és az adatforgalom is.

2013. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az Xperia U. :D De azért köszi a választ. :) Sokat segítettél vele! :)
2013. aug. 14. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyuszimackókám! Az ICS az az operációs rendszer verziójának a neve (Android 4.0), nem a telefoné. Mivel Xperia U-ra fel lehet rakni GB-t (Android 2.3) és ICS-t is, ezért írtam, hogy melyik verzióra vonatkozik.
2013. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!