Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud egy stabil 2.3.7-es...

Valaki tud egy stabil 2.3.7-es androidot Xperia X8-ra?

Figyelt kérdés

Kicsit utánna néztem, de sajnos annyira nem értek hozzá.

Valami gingerbreadot írtak pár helyen hogy az jó.

Mi a véleményetek?

Azt is megköszönném, ha leírná valaki hogy hogy kell rárakni!:)



2013. aug. 12. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A GingerDX jó választás - nálam is az van egy X8-ason és rendben megy (sajnos nem fejlesztik tovább, de legalább frissebb mint a gyári szoftver).


Telepítési leírások:

hivatalos: [link]

magyarul: [link]

2013. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:

MiniCM7. Tulajdonképpen azonos a GingerDX-szel.


Egyébként a gingerbread magának a 2.3 androidnak a neve, függetlenül attól, hogy gyári vagy főzött.


Az xda developers oldalán találsz teljes leírást, root, recovery, bootloader-nyitás, kernelcsere és rom felrakás folyamatáról, meg persze mindent, amit le kell hozzá tölteni.

2013. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:
Én egyébként miniCM10 4.1.2-t használok, van vele kehe, de elég jól fut.
2013. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
+1 a GingerDX-re, gyors, stabil, pár hónapja fenn van a legfrissebb, és gond nélkül fut.
2013. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. aug. 19. 15:13
 6/13 anonim válasza:

Ajanlom a GingerDX-et kezdo ROMnak mert nagyon stabil es van gyari kerneles valtozata. Ha megis kernelcsere mellett dontessz, akkor mindenkepp a nAa-14 kernelt hasznald es probald ki vele a Zencefil ROMokoat (rohadt gyorsak).

GingerDX telepitesi utmutato gyari kernelre: [link]

2013. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

Továbbra is támogatom én is a gingert, valóban a legstabilabb, de mindenképpen érdemes custom kernellel, a stockkal már akadósabb.

Nekem az egyetlen bajom vele, hogy a 4.1 szolgáltatásait megszokva egy 2.3 nekem kevés. Az X8 hardverének viszont a 4.X már sok, tehát az ilyen romoknak már sok problémája van, ami egy átlagos felhasználót őrületbe dönt. Közepesen hozzáértő karbantartással viszont ezek is jól használhatóak.

2013. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én az xperiaSOUL Generation 6 forrox és cosmos. A forrox gyári kernelre való a cosmos pedig főzött kernelre.

én ezt használom mert nagyon sok ram van szabad.

KB ha nem csinálok rajta semmit akkor 107-111 mb ram szokott szabad lenni.

2013. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és a link [link]
2013. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:
A legkisebb helyet a SlimBean foglalja, a ROM zip-je csak vmi hatvanvalahány MB, az egy 4.1, nem próbáltam, egyesek egekig ajnározzák, mások szerint meg akad, fagy, újraindul.
2013. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!