Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni? (Sony...

Tudnátok segíteni? (Sony xperia ray)

Figyelt kérdés

Van egy Sony Xperia Ray-em 2011-es.

jelenleg android 4.0.4 van rajta rootolt

és a 4.1.2-t szeretném rajta tudni.Viszont nem tudom mit hogy kell csinálni mivel még nem igazán csináltam ilyet.Szóval valaki le tudná írni nekem részletesen(!) hogy mit hogy kell..melyik progiba mit..stb.Nagyon szépen megköszönném annak aki segítene.(A helyesírásért bocsánat, nem az erősségem.)



2013. aug. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalos JB nincs rá. Főzött rom van, bootloader nyitás után telepíthető.
2013. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell nyitni boitloadert vannak olyan romok amik futnal zárton is majd ha hazaerek akkor részletesen leírom hogy mit csinálj
2013. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a főzött romok mennek gyári módosítatlan JB kernelen amit a Ray soha nem kapott meg, ugye? Ezért kell bootloadert nyitni. Az ICS kernelre alapuló JB meg azért mégsem JB.
2013. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát sajnos nem ugyanaz de egy próbát megér ha tetszik

akkor fogjunk hozzá ha már rootolva van akkor

2. lépés töltsd le a ClockWorkMod Recovery-t és rakd föl

3. aztán töltsd le a romot

4. másold fel a telóra és indítsd el recovery-t

a linkeket meg elküldöm privátban mert nem engedi mert: "Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.


Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!"

2013. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!