Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4G vagy 3G? Érezhető a különbség?

4G vagy 3G? Érezhető a különbség?

Figyelt kérdés

Egy T-mobile-os és egy Vodafone-os tarifa között vacillálok.

A Vodafone 4GB adatforgalmat ad 3G-n, a T-mobile csak 3GB adatforgalmat kínál, de 4G-n.


Telefonon és tableten érezhető a különbség a 3G és a 4G között?



2013. aug. 13. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol van lefedettség érezhető, hogyne. De ilyen hely kevés van. Ha meg csak a 3g t tudod használni nem kell a gyorsabb.
2013. aug. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is jobban járnál a vodással. telekomnál nem érdemes várni szerintem, ilyen esetben még a 3G lefedettség is elég kritikán aluli, mire meg normális LTE lefedettsége lesz, addigra kb eltelik 10 év, de 5 biztos. azalatt meg lehet, hogy a vodának is lesz 4g-je. de különben ahol van lefedettség, ott valóban érezhető.
2013. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és hozzátéve, én itt a városban, ahol elvileg van LTE is, de amúgy csak 3G-t használok, elvileg 7 megás csomaggal, körülbelül 3 megát mér teljesen nyitott területen maximális térerővel. ez persze szolgáltató részéről nem baj, mert 0 megabit a garantált...de szerintem azért kicsit szomorú, hogy még a legkisebb 7 megát sem tudják elérni, akkor miért ajánlanak felárért 21 megásat is...:D szóval nem teszteltem még az LTE hálózatot, de az sem lehet itt jobb. Debrecenben ott eléri a 58-60 megát, azt néztük.
2013. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!