Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 16GB vagy...

KicsiPocok kérdése:

Apple iPhone 4 16GB vagy Samsung S7562 Galaxy S Duos vagy Nokia Lumia 620? Melyik lenne jobb választás és miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 19:53
 1/6 anonim válasza:
Egyik sem. Samsung Galaxy S 3
2013. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre a háromra van lehetőségem, nem véletlen ez volt a kérdés.
2013. aug. 14. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Lumia 620.
2013. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mik az elvárásaid egy telefonnal szemben? Feltételezem minél több alkalmazást akarsz használni, így Lumia 620 kiesik.

Galaxy S Duos több lehetőséget biztosít már csak Androidból kifolyólag is, ugyanakkor rendkívül gyenge hardvert raktak bele, amely már nem képes kiszolgálni a rendszert. Ha türelmes vagy, nem zavar, hogy szaggatnak a menük, és nem repeszt minden játék, válaszd ezt.

iPhone 4 már régi hardver, ugyanakkor iOS optimalizáltabb, mint az Android, emiatt ezen is folyamatosan fut. Kijelzője kisebb, mint a másik kettőnek, ugyanakkor nagyobb a felbontása azoknál, minden tűélesen jelenik meg rajta.

2013. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van. én a samut kiejteném, mert ebben az árkategóriában a samsung szinte csak ipari hulladékot gyárt, és ebbe az s duos is benne van. A lumia meg ahogy mondták, wp-re jelenleg kisebb a választék, mint pl iOS-re. én ha most nem használnék iPhone 4-et, és nem lennék vele megelégedve, akkor elég nagy bajban lennék én is. Vagy a 620 vagy a 820 lenne még, ami szóbajönne nekem.
2013. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iphone,igaz hogy régi,de még most is jo
2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!