Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg mi az igazság a...

Jelenleg mi az igazság a whatsappot illetően?

Figyelt kérdés
Letöltöttem marketről a Whatsappot(amúgy 70-es számú, androidos vagyok), és már most kiírta, hogy akkor egy évre előfizettem. Valahol olvastam, hogy az első év ingyenes, csak utána lesz 0,9 dollár. Viszont nekem sehol nincs ilyen beállítások menüpont, hogy megnézzem a fizetési beállításokat. Valaki segítsen, pls, köszönöm!

2013. aug. 15. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen az első év ingyenes utàna meg kérnek egy bankkártyaszàmot.

iOS-en az elején ki kellett fizetni az összeget, viszont csak egyetlen egyszer kellett fizetni míg Androidon évente levonják az első év után. Sajnos mostmár iOS-en is így van (kb 1 hónapja) de szerencsére én még régebben megvettem.

iOS-en a beálításokon belül, az account és azon belül a payment info-ban található, gondolom Android-on is :)

2013. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És Blackberry-n?
2013. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!