Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes Appstore probléma....

ITunes Appstore probléma. Miért vont le pénzt?

Figyelt kérdés

Most egy WP-s telefont nyúzok, de volt iPodomis, ezért csináltam neki anno egy bankkártyás accountot, amiben minden adat valós volt, saját kártyával használtam.

Most láttam, hogy kijött a Plants Vs Zombies 2, gyorsan leszedtem amíg ingyenes, ehez ugye be kelett lépnem az iTunes ba.Le is szedte, nem votl probléma.Gondoltam, akko rmár szedek le más, ingyenes tartalmat, megtaláltam az Amateur Surgeon 3-at, ami az ingyenesek közt volt bent.Rá is kattintottam, hogy leszedem, de kéregette a jelszavamat, mait már egyszer magadtam, majd egyszercsak elékérte a 3jegyű CVC kódomat a kártya hátáról.Csodálkoztam, minek kell neki egy ingyenes tartalomhoz, de megadtam.Levont 2 eurót abban a pilanatban, egy ingyenes tartalomért.Miért? Amiikor megnéztem a vásárlási előzményt, akkor az említett Amateur Surgeon 3 után Free van írva, akkor mégis mi a cintányéros tarka lónak a fa.száért vont le tőlem 2 eurót a semmire?



2013. aug. 15. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem már van bankkártyás accountom iTunes ra, nem kell beregisztrálnom.Vettem is már pár alkalmazást anno, akor nem voltak problémák, csak most.
2013. aug. 15. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégegyszer! A videó 1:27 percénél magyarázza a srác, hogy mivel free, azaz ingyenes az app, ezért a nonera kattintsunk. Te figyelmetlenül a Bank kártyára kattintottál. Ezáltal szerintem meg vásároltad a full verziót. Lehet hogy vásároltál pénzért a múltban, de most azért reklamálsz, mert levontak az ingyenes appért. Persze, ha pénzt kinálsz fel nekik.
2013. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beregisztráltál, akkor tudnia kellett a cvc kódodat is. Én itt gyanút fogtam volna.
2013. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az itunes appot töltöttem le az apple oldaláról, nemigen lehet átverés, főleg h az appletől jött a levonás is.a history-s árnál pedig free volt, szóval nem vehettem meg a fizetőset:/ ezért nem értem énsem.írtam a supportnak, meglátjuk, reménykedem, h jófejek.
2013. aug. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!