Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 első töltés...

Nokia Lumia 520 első töltés után gyorsan merül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kaptam meg a telefont és úgy csináltam, hogy amikor kivettük, az akksi totál le olt merülve, ezért ugye felraktam tölteni, 100 %-ig. De azért addig is jött egy hívás meg néjány ilyen kisebb dolog.Kb. 4 órát volt töltőn, most levettem, kb 2 órája, és most 57%!!!!!!!!!! Na most kicsit beparáztam h elrontottam az első töltést,mert itt ilyeneket írnak, hogy 10 órát kell hagyni meg iylenek. Meg, hogy nem nagyo lehet használni.De mikor? Bocsi, ha kicsit érthetetlen.

2013. aug. 15. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyni kellet volna 10-12 órát tölttődni. Csináld azt ,hogy csutkáig lemeríted ,utána felrakod ennyi ideis töltödni.
2013. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. de ha akkor mégegyszer eljátszom,mintha most lenne először töltve akkor még jó lesz? nem rontottam el teljesen a dolgot?
2013. aug. 15. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
sosem kell 10 órát tölteni, ezt már el kellene végleg felejteni, nem rontottál el semmit
2013. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!