Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Telefon lenne a jobb...

Melyik Telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Nincs nagy igényem de szeretnék egy normális telefont vásárolni , kettőt néztem ki de nem tudok dönteni .

Az egyik a Sony Xperia L a másik pedíg az LG Optimus L7 II telefon .


Jó lenne az xperia mert magasabb 1ghz (ha jól írom) memória sebességgel rendelkezik míg az LG 752MB ha jól emlékszem . Mindkettőben 1ghz-es 2 magos proci van . Tárolóhelyre az xperia nagyobb (8Gb) az LG (4GB) de jelenleg a 4 gb-ot sem használom ki ami van . Működésre nem tudok mit mondani mert egyiket sem fogtam még a kezemben de az LG grafikus felülete nagyon tetszik . Mondjuk az állapotjelző gomb az LG-nél jobb megoldásra talált mint a sonynál . Melyik lenne a jobb választás az xperia L vagy az optimus l7 II ? Ha esetleg valakinek van tapasztalata kérem írja meg



2013. aug. 16. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A Sony sokkal jobb és több ideig is fog tartani mert sokkal megbízhatóbb az LG-nél.
2013. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Panda Péter ***** válasza:
én is a sony-t választanám.
2013. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!