Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 illesztőprogra...

Leri123 kérdése:

Nokia Lumia 520 illesztőprogramot tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Olyan program/ tanács kellene amivel Nokia Lumia 520 telómat win xp-hez tudom csatlakoztatni. Zenéket videókat átrakni. Aki tudna ilyen programot az linkelje legyen szíves!

2013. aug. 16. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem fogadnék rá hogy a pc suite alkalmas lumia telefonokhoz. ha xp-re akarsz wp8at dugni akkor legalább a sp3-as frissitésnek rajta kell lennie a gépen. az illesztőprogramokat pedig magától megkeresi a neten


[link]

2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Keresi a neten de azt írja utána hogy nem talált megfelelő programot.
2013. aug. 17. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nokia PC Suit miért nem jó neked?
2013. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rakjál fel egy frissebb rendszert,mert egyre több bajod lesz az XP-vel.12 éves rendszer!!!Nemsoká a bővített támogatási idő is lejár.Egyre több bajod lesz eszközökkel,játékokkal,alkalmazásokkal.

[link]

Szűk 8 hónap múlva végleg kihúzzák a dugót.

2013. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a pc suite symbian rendszerű telefonokhoz íródott,lumia telefonok esetében csak szinkronizálásra lehet használni,ha igaz. és igen, az xpvel sok idétlenség van. én bedugtam a lumiám egy xp-s sp3as gépbe (minimum ez kell a wp8nak) 10perc volt mire felismerte, elöször nem tette, aztán kibe dugtam és valami csoda folytán jó lett.

win7 nem ártana legalább. bedugtam,és azonnal jó volt

2013. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!