Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefont mire használják?

Az okostelefont mire használják?

Figyelt kérdés

Szoktak vele egyáltalán telefonálni? Mert én azt látom mindenütt, hogy alig szállnak le a buszról, már pittyegtetnek vele hazáig. Meg azzal fényképezik magukat a tükörben.


Szerintem egy egyszerű telefonnal is lehet telefonálni meg sms-t küldeni.



2013. aug. 16. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a lényege! Az okos telefon olyan okos, hogy nem csak beszélgetni meg SMS-ezni lehet vele, hanem pityegni is!
2013. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ezen lesz majd minden, ahogy olvastam az interneten.

Ujjlenyomatot ezen vesznek majd tőlünk, adatainkat is ez tárolja majd, a jövő ajtajait is ezzel ehet majd kinyitni.


Annyira leköti majd az embereket, hogy egymással, a természettel, állatokkal nem is foglalkozunk majd.

2013. aug. 16. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi mindennel "telepakolják" majd, hogy okosabb lesz, mint egy ember.
2013. aug. 16. 23:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Pittyegtetés=facebook-ozás.
2013. aug. 16. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:

én most vettem egy ötéves, retro okostelefont és nagyon nem lehet rajta semmit csinálni, nagyon Facebookozni sem, de annyira jó vizsgálgatni, nyomkodni, van egy másik telefonom, az viszonylag jó mindenre, fényképezni (vakus, autofókuszos), írni (QWERTY-s), videót nézni, internetezni (hardver megvan hozzá), dokumentumot is lehetne szerkeszteni, de nem szoktam


ez attól függ, mennyire használja ki az ember, mennyire ért hozzá, egyébként jogos a kérdés!

2013. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mindenre! Nekem egy samsung galaxy note 2-m van. Ha valami eszembe jut munkába menet csak kipatintom a ceruzát, ez annyival egyszerűbb. Nem kell papír, se ceruza, se radír, de még körző és vonalzó se. Egy minimális kéz ügyesség hogy ne tedd a kezed a vissza gombra. :)

Sőt ennél is tovább megyek! Nincs számítógépem, eladtam és a telefon vette át a helyér. Kellet egy micro USB- hdmi átalakító, egy Bluetooth-os egér ami volt is itthon elfekvőben, egy Bluetooth billentyűzet és egy aktív hangfal pár. Ittvan az akitől vettem az ötlet anno:

https://www.youtube.com/watch?v=9nh2NSLgaII

2013. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem nincs okostelefonom, de:


- zenét hallgatnak (akár youtube-ről is)

- facebook

- puskázás(ha sulis)

- unaloműzés az iskolában(játszanak netes játékkal, facebook)

Na és persze az elmaradhatatlan a tükörben-fényképezem-le-magam képek gyártása.

Szoktak vele telefonálni, szerintem.:D

2013. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd okosan fg taplakozni is helyettunk
2013. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!