Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek tényleg nem fog...

Szerintetek tényleg nem fog több WP-s telefont gyártani a HTC? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Szerettem volna venni egy HTC 8X-et,de ez a cikk kicsit elbizonytalanított.Nektek mi a véleményetek erről az egészről?



2013. aug. 16. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól nem problémás 8X-et venni. max saját htc-s tartalom későbbiekben nem lesz rá, támogatást azt valószínűleg úgyis megkapja.
2013. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Támogatást attól kapni fogja,ha ez is történik.Az Microsoft álltal.Csak ne várj túl sok HTC exluziv alkalmazást.Egyébként WP fronton veszteséges,tehát nem lenne meglepő.Csak az tudja a Nokiával velvenni a versenyt aki valóban szeretné velvenni.Ilyen immel-ámmal kiadott WP8-al nem tudom mit vártak,amikor a Nokia teljes erőbedobással tólja a WP-t.

Nokia kollekció: [link]

HTC kollekció: [link]

Amúgy Android fronton sem rózsás a helyzet.Utolsó negyedévben már nullán álltak,és zuhan a nyereség,tehát a következő jelentés valószínű veszteséget fog mutatni.Egy HTC One nem elég az emelkedéshez.Azon kívűl meg túlárazottak a telóik.Valamelyik irányba nagyobb erőket kéne mozgósitaniuk,agresszívebb árazással.Mondhatod hogy a Nokia is veszteséges volt 2 évig,és túlélte,csak két dolog is van a Nokiának ami a HTC-nek nincs.Maga a Nokia név,aminek tekintélye van,és hatalmas pénz tartaléka,ami a HTC-nek nincs.A HTC nagyon gyorsan csődbe mehet,ha nem változtatnak valamit.A Nokiának voltak tartalékai amihez nyúlhatott az inséges időkben(volt 1.20-on a részvény,amiből 90 cent a Nokia saját pénze volt).A HTC-nek ilyen nincs.Tehát ha csak a frissítések miatt vacillálsz,akkor ne tedd.Azt az MS intézi.A Dell WP7-es telója is megkapta a 7.8-at,úgy hogy a Dell ki is szállt már a mobiltelefon üzletből,mert az MS intézi,nem a gyártók....de ilyen Nokiához hasonló plusz alkalmazásokra,szolgáltatásokra nem vennék mérget hogy lesz a HTC WP8-akon.

2013. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segítettek. :)


Amúgy szerintetek megérné megvenni a 8X-et?Eléggé jó ár/értékű aránynak tartom,a Nokia ezért a pénzért csak WVGA kijelzőt kínál(Lumia 820),ami azért nem a legacélosabb.

2013. aug. 17. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen nagyon lement a 8X ára,megéri.Egyik oldalon kapsz egy jobb kijelzőt,a másik oldalon a Nokia pluszt.Ha a helyedben lennék nekem a Nokia felé billene a mérleg nyelve,a plusz dolgok miatt....de ezt neked kell eldönteni.Ha neked nagyon fontos a jobb kijelző,úgy a HTC-t vedd.Jó,minőségi telefon.De....nem kapsz Nokia ingyen offline navigációt.Ugye hogy tisztában legyünk,ez azt jelenti,hogy internet kapcsolat nélkül navigál.Leszedheted a világ összes országát,magyar nyelvű navigációs hangot,és úgy használhatod,mint egy autós GPS-t.Persze vannak ilyenek a Nokián kívűl is,20 ezerért a marketten.

http://www.youtube.com/watch?v=_Q8xuPoMW-Y

Sok más kissebb-nagyobb jelentőségű Nokia alkalmazás van,ami a HTC-kre ugyancsak nem elérhető,funkciók stb.

Frissítések:a már elindult GDR2-t minden WP8 megkapja,mert azt az MS csinálta.Na de a Nokia a sajátjainak egy "Amber" nevű pluszt is ad,ami több újdonságot ad,mint az alap WP8 frissítés.Valószínű az ősszel érkező GDR3-nál is tervez hasonlót a Nokia.A múltban volt hogy a WP7-es Viber-rel nem lehetett hanghívást bonyolítani,csak a Nokiákon.Valószínű a Nokia fizetett a Viber-nak hogy csinálják meg rendesen,de ezáltal nyílván nem adta ki "köszönjük szépenért" a konkurenciának azt a fajta Viber-t.A többiek meg sz.rtak rá.Na ilyesmi a jövőben is előfordulhat.Na szóval nem lebeszélni akarlak a 8X-ről,mert jó telefon,csak azért írtam le hogy tisztában legyél vele hogy mit nem kapsz meg a HTC-vel.Ezek után te döntsd el hogy még mindig többet nyom e azon a bizonyos mérlegen a jobb kijelző.

2013. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz Nokiát valamilyen oknál fogva,és fontos a jó kijelző akkor a Samsung Atív S-en nem gondolkoztál?Annak is eléggé lement az ára.Most még nem áll sokkal jobban,mint a HTC(mármint WP fronton),de szerintem ez változni fog.Nem hiszem hogy ölbe tett kézzel végignézi a Samu,ahogy a Nokia zsebre rakja a Windows Phone társadalmat.Nekik van pénzük is hogy harcba szálljanak a Nokiával.Szerintem egy éven belül várható egy Nokia vs. Samsung háború WP fronton,amivel mi fogyasztók csak nyerünk.Nyílván ez pozitívan fog hatni az Atív S-re is.Ha a HTC valóban kiszáll,úgy ott pozitív változásra esély sincs többé.
2013. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értettem pontosan,hogy a 3# válaszodban mit szerettél volna mondani a Viberrel kapcsolatosan,de az számomra fontos lenne,hogy használni tudjam Android-WP között is,de úgy tudom,hogy ez nem probléma.


A másik dolog a navigáció.Ez sajnos a HTC-ben nem található meg,csak egy szimpla térkép,amelyik ugyan megtervezi az útvonalat,de nem beszél.Ez nem olyan nagy probléma,tudnám nélkülözni,viszont azt nem tudom,hogy a HTC térképéhez szükséges-e adatforgalom(internet).Ha igen,az nem lenne valami jó.Elméletileg már fent van az áruházban a Navigon,de ez nem ingyenes,és az interneten sem kaptam -Urambocsá- tört verziót,csak androidra.


Ha ebben segíteni tudnátok,azt hálásan megköszönném. :)

2013. aug. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!