Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire használható telefon?

Mennyire használható telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mobiltelefon vásárlása előtt vagyok. 60ezer Ft körül néztem telefonokat, és az adatai alapján nagyon beleszerettem az LG Optimus 4X HD-be. Viszont azt olvastam róla, hogy gyorsasága ellenére többször befagy, teljesítményéhez képest pedig olyan kicsi az akksi kapacitása, hogy naponta kell tölteni. Ezek mennyire igazak? Esetleg személyes tapasztalat, akinek ilyen telefonja van?

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. aug. 18. 17:21
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nem olyan rég én is ajánlottam a készüléket de mostanság történt valami a 4x nél mert én is olvastam több fagyásos esetet meg lagolásokat a jelly beanjén.

nézz be a topikjába hogy miket írnak meg hogy a tulajok ajánlják e a készüléket.

az aksi normál használattal ki bír egy napot,ha sokat nyomkodod akkor természetesen nem de ez más készüléknél is így van.

2013. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a lagolás?
2013. aug. 18. 17:49
 3/3 dirtboy ***** válasza:
akadozás
2013. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!