Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen ez a telefon?

Szerintetek milyen ez a telefon?

Figyelt kérdés

Telenor r260


Sejtem, hogy 2.000,- ért mennyit nyújthat számomra, na de egy 70 éves nagymama tudja majd kezelni?

Fényképezője milyen lehet?


Köszi a válaszokat!


2013. aug. 18. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

idős embernek tökéletes .

kamera meg majd biztos nem olyan mint egy lumia 1020-é :'D .

2013. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nem ez a típus van, hanem az R250-es, de a kettő között nem hinném, hogy sok különbség lenne. Én kellemesen csalódtam benne, mert azt hittem, hogy egy gagyit kapok olcsó pénzért, de van benne rádió, mp3 és fényképező is, már ezekért megéri. A fotók minősége nem annyira rossz, legalábbis jobb mint amire előzetesen számítottam, de persze azért ne várj tőle nagy csodát. Igaz, ha közelíteni próbálsz valamire, ami kicsit messzebb van tőled, de le szeretnéd fotózni, akkor egy kissé elmosódik a kép, de a közeli fotók elmennek. Egy nagymama részére mindenesetre szerintem jó választás ez a mobil. Telefonáláskor jól hallom a hívott félt, és ő is engem. Egy jobb fülessel egész tűrhető az mp3-lejátszója is.
2013. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idős vagy gyengén látó embernek nem ajánlott, mert elég

kicsik a karakterek. Ezt leszámítva viszont bőven megéri

az árát. Jelenleg (2013. okt. 10-16.) a Tesco árulja

akciósan 2000Ft-ért. Egyébként 3000-et kérnek érte.

Van benne:

3.5mm jack-aljzat a fülhallgatónak (2.1-re is köthető,

mint jelforrás)

töltés micro USB-n keresztül

FM-rádió (füles csatlakoztatása ajánlott)

MP3-lejátszó (max. 320kbit/s)

0.3MP VGA-kamera (csak fénykép!)

videólejátszó (3GP formátum, max. 640x480 felbontás)

bővíthető micro SD-kártyával (max. 8GB)

bluetooth (zenelejátszáshoz is)

számítógép adathordozóként felismeri, közben tölti is

SIM-kártya nélkül is működik

akku: 600mAh

tartozék: hálózati töltő, SIM-kártya 400Ft egyenleggel.

2013. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!