Revdav11 kérdése:

Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt a telót néztem ki magamnak és lenne pár kérdésem róla.


1. Mennyire strapabíró? Valószínűleg használtat vennék (így értékes tízezreket megspórolok), érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata afelől, hogy milyen gyakran hibásodik?


2. Szoktam látni, hogy kérdezik az eladót, hogy "letiltás ellen" van-e garancia. Itt pontosan milyen letiltásra gondolnak?


3. Számítógépről tudok USB-n programokat rárakni? (játékok, egyéb alkalmazások pl. szótár stb.)


Előre is köszönöm!



2013. aug. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Szubjektív : ha a fődhöz vágod akkor biztos nem éli túl, vagy ha belehajítod a kanálisba xD

2. Letiltás az amikor az IMEI szám alapján letiltják a telót, így nem lehet vele többet telefonálni semmiféle simkártyával

3. Tudsz. úgy másolhatod fel rá a cuccokat mint egy pen-drive-ra

2013. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.Elég strapabíró,főleg ha veszel rá valamilyen tokot.Persze a gyakori leejtegetést továbbra sem bírja.Meghibásodni nem fog hacsak az előző tulaj nem cseszte szét rootolással meg romolással.

2.Gondolom ha veszel egy telefont ami függő és az előző tulaj előfizetésre vette és nem fizetett akkor letiltják és akkor nem tudsz vele se hívni,se SMS-t küldeni.

3.Igen tudsz.

2013. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1, Mihez képest? Szerintem eléggé strapabíró.

2, Ha előfizetéssel vették és nem fizetik a számlákat, akkor IMEI alapján letiltja a szolgáltató a telefont. Én kártyafüggetlenül vettem és újonnan, így ez a veszély nem fenyeget:)

3, Sokkal egyszerűbb, ha wifin keresztül csatlakozol a netre és úgy töltögetsz.

2013. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
Ha nem sokkal drágább, akkor inkább Nexus 4-et vegyél szerintem.
2013. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor kártyafüggetlen telefonoknál nem áll fenn a letiltás veszélye?
2013. aug. 19. 10:52
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha már témánál vagyunk mi az a roomolás meg rootolás?

Kösz

2013. aug. 19. 10:56
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én vacsi újan vettem a T-mobile-nál, és háát, nekem van 2 bajom vele... sajnos.. :(

nagyon ritkán ki írja amikor fotózni akarok vele hogy kamera hiba.. :(

meg amikor hívnak, hiába van rajta hang, van h nem csörög ki csak világít... :(

ha valaki tudja mi lehet a baja írja meg légyszi :(

De ezen felül imádom ezt a telót:)

Köszi.

20/L

2013. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyuszi! Mikor vetted? Ha garis még, vidd vissza. A szoftvert próbáltad már frissíteni?
2013. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!