Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vs Xperia SP?...

Sony Xperia L vs Xperia SP? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Az SP kb 10ezerrel kerül többe, de tényleg annyival többet is tud?

Az Xperia L-nek elvileg rosszabb a kamerája hiába 8 megapixeles, inkább 5-ös minőségű ezt olvastam, Valaki tapasztalta ezt?



2013. aug. 18. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az SP, nekem az van és nagyon jó kis teló :)
2013. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 viksz19 válasza:
Nekem L-em van és szerintem nagyon jó kis teló, a kamerája szerintem nem vészes pedig sokszor mondják, hogy nem a legjobb. Ebben a kategóriában az egyik legjobb teló és még olcsóbb is úgyhogy szerintem bőven megéri. Sőt..
2013. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bőven tud annyival többet az sp hogy megérje azt a plusz tízezret. Erősebb annyival hogy még évekig elég legyen. Meg-és ez bármennyire is rosszul esik az L tulajdonosoknak-az L-t könnyebb megakasztani mert pont annyival gyengébb. Nem azt mondom hogy éjjel-nappal laggol de az sp-t szinte lehetetlen laggolásra bírni míg az L valami komolyabb progi vagy játék láttán hajlamos néha enyhe akadásokra.
2013. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!