Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gyenge hardver csak a...

A gyenge hardver csak a videolejátszásban és a játékokban jelent hátrányt?

Figyelt kérdés
LG Optimus L5 II-t szeretnék venni, de sokan írják, hogy kicsit elavult a hardvere. Nem szeretnék rajta sem filmet nézni, sem bonyolultabb grafikájú játékokkal játszani, főleg alapdolgokra és zenehallgatásra kell. Általános használatnál is nagyon belassulhat?
2013. aug. 18. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Videólejátszásban miért jelentene hátrányt? Csak a játékokban. Nem fog belassulni ha nem pakolod tele widgetekkel.
2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Olvastam, hogy nem viszi valami jól a HD filmeket, azért írtam.

Ha pl. zenét hallgatok és netezek egyszerre, az ugye még nem gond?

2013. aug. 21. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gond! Meg se kottyan neki! A HD-t megértem hogy nem viszi, azt a régiebbek akadva, de a HQ (High Quality)-t még viszi.
2013. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De telefonra minek is a HQ, kicsi képernyőre jó a HQ is vagy az alap.
2013. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2013. aug. 21. 00:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincsmit :)
2013. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előzőt elírtam, nem HQ az első HQ hanem HD
2013. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általános dolgokhoz bőven jó.
2013. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De mi minősül annak? Vagy mi nem "általános"? :)
2013. aug. 30. 01:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem általános egy erős játék (pl GTA, vagy Riptide GP), a kijelző felbontásánál nagyobb videó lejátszása, és a magas bitrátájú (4800kbps-6400kbps) veszteségmentes hangfájlok lejátszása, illetve a Flash. De netre bőven elég (Flash 4.1 fölött hivatalosan már úgy sincs), átlagos minőségű zenét hallgatni, hívni, chatelni, megörökíteni dolgokat szintén. Viszont természetesen nem lesz egy Xperia Z Ultra teljesítményű sosem ezekben.
2013. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!