Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni a Samsung...

Érdemes megvenni a Samsung Galaxy Mini okostelefont és ha igen milyen szinben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! eddig hagyományos telefonom volt amit nagyon szerettem,de sajnos elromlott és úgy gondoltam most már szeretnék venni egy érintőképernyős telefont hogy haladjak is a korral.23éves nő vagyok,és hallottam a Samsung Galaxy miniről. nekem a telefon elsősorban telefonálásra kellene de tulajdonságait és árát tekintve jónak találom. csak vegyes kommenteket olvastam róla és nem tudom érdemes -e beruházni rá. milyen fotót készít? erre kíváncsi lennék. és fekete vagy fehér színben a jobb? köszönöm a segítséget!

2013. aug. 20. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.Már akkor is sz@r volt amikor megjelent.Mennyid van egy új telóra?
2013. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából részletfizetésre gondoltam. miért rossz egyébként lefagy gyakran vagy ilyesmi?
2013. aug. 20. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

A Samsung Galaxy Mini 2011 Januárban jelent meg, azóta töretlen a népszerűsége, talán nem véletlenül, nagyon jó kis telefon! Lányok általában inkább fehér telefont vesznek, de ez mindenki egyéni ízlése, döntsd el te, melyik tetszik jobban. Tulajdonos-véleményeket itt olvashatsz róla:


[link]

2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!azért ez már kicsit megnyugtató!
2013. aug. 20. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó,hát végülis nem én fogok vele szívni.Csak aztán nehogy idegyere sírni hogy miért nincs rá 2-es Androidnál frisebb,miért csak youtubeos videókat játszik le meg miért akadozik meg fagy mint állat.A kamerája meg egy fixfókuszos pixeles sz@r.De nem az én pénzem...Milyen jó hogy ugyanennyiért fényévekkel jobb telót kapni ami a mai feltételeknek maximálisan megfelel.
2013. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább vedd meg a mini2-t.Nézd meg mennyivel jobb értékeléseket kapott.

[link]

2013. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!