Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend y300 vagy zte...

Huawei Ascend y300 vagy zte blade 3?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válasszam!!
2013. aug. 20. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Huawei-t ne
2013. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

AZT MÉR NE?


Vedd nyugodtan a Huaweit

2013. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mind1 mert mind2 kínai.
2013. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

első:


zte b..i vagy-e?


én is csak azt kérdem, aztán miért ne?

jobb az a másik kínai?

2013. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tomaskó Dóra válasza:

csak tudnám mi bajotok van azzal hogy Kínai? oO

A Kínaiak legalább alkotnak valamit ... -.-"

2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, a kínaik alkottak valamit, de az nem feltétlenül jelenti azt h az jó. nem azt mondom h mindenkínai dolog sz.r de a legtöbb importált kínai cucc nem megbízható.
2013. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsó


legalàbb kiderült, hogy még a kinainál is van kínaibb...


főleg, ha jobb, mint a blade 1 óta istenített zte...

2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már nem 1 helyen hallottam hogy bekrepált még a nevesebb márkáktól is mint pl.: Samsung vagy HTC, nem hogy az ilyen kisebb márkáknál mint pl.:ZTE, Huawei vagy Alcatel. Persze vannak jó telóik de inkább a felsőbb kategóriában és semmi féle telót nem ajánlott olyan helyról venni ami nem megbízható.
2013. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mert aztán amíg ki nem próbálja valaki,addig megy a szájrázás,hogy így a nagyobb cégektől származó telefonok,meg úgy a jobb minőség.. a Sony ÖSSZES! telefonja,amit vásároltak az ismerősök,mindegyik ment vissza szoftverfrissítésre! Van,akinek 2 hetet nem bírt a telefon,máris kellett visszavinni. Én nekem Huawei Ascend y300-asom van,és semmi baja! Gyors a telefon,gyönyörű a kijelzője,de ezek mind kiderülnek a tulajdonságaiból! Én csak ajánlani tudom! És még az aksija is kibír 2,5 napot,nem úgy,mint a "hiperszuper" márkáké.. A Huawei is jó telefon márka,csak itthon nem ismert még eléggé.
2013. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

"Sony ÖSSZES! telefonja"

Érdekes, nekem Sony-m van (ericssonos) már több mint egy éve és semmi baja + viszont az én ismerőseim közül már több Alcatel-es és zte telefont kellett már javíttatni mert valami baja volt, és az olcsó samu-kra is csak panasz volt.

2013. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!