Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a telefonom? Eddig nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
Adott egy xperia mini. Eddig tök jól bírta az aksija, de most meg hihetetlen gyorsasággal merül. Akkor vettem észre, amikor frissítettem az avast-ot rajta. Letöröltem, de még így is gyorsan merül. Mellékelek a ss-t. A telefont éjszaka, kb 1 órakor vettem le a töltőről. Amint látható 8 órára 50%-ra esett a töltöttség. Na most, ez az "Android operációs rendszer" mit is fed magában? Mert az 60%-ot evett. Nem nézegettem én régen ezt, de szerintem nem evett ennyit soha. Most nagyon észrevehető a merülés gyorsasága. Egyébként CWM-ben újrakalibráltam az aksit, nem segített...
2013. aug. 21. 23:08
 1/4 A kérdező kommentje:

A linket kihagytam, szinte törvényszerű...

[link]

2013. aug. 21. 23:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Sonyknál jellemző hiba. Tedd újra 1-1-ben.
2013. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gáz ha újrahúzom akkor legalább 2 óra lenne amíg visszaállítom mostani állapotába. Mivel tele van modolva. Nincs kedvem vele foglalkozni. Máshogy nem lehet megcsinálni?
2013. aug. 21. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A telefonod egy "Android operációs rendszerű okostelefon."

Olyan, mint az asztali gépeden a "Windows 7". Ha nem futtatod a windowst, akkor csak a ventillátor zörög benne. De akkor nem is számítógép. Meg az is lehet, hogy valamit állandóan bekapcsolva hagytál ( GPS,Wifi, Internetes óra stb.)

2013. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!